Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
kuwukuv

Kursy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - szukam firmy, która zajmuje się kursami i zauważyłem stronę internetową https://www.creator.net.pl. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym serwisem? Jakie wrażenia macie z korzystania z niej i z tych kursów? Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ciekawie. Ciekawe jak sensowne sa te kursy w ofercie. Moj brat niedawno zainwestowal w siebie i odbyl kursy javascript , od razu na portalach rekruterzy sami zaczeli sie do niego zglaszac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest móc rozwijać swoje pasje w połączeniu z pracą zawodową. Oczywiście najlepiej jeśli to ona stanowi centrum naszego zainteresowania. Ja mam to szczęście, że pracuję w zawodzie, w którym zawsze chciałam. Jednym słowem robię to lubię. Podnoszenie kwalifikacji zapewnia mi pracodawca, co uważam za najlepszą z możliwych opcji. Teraz biorę udział w szkoleniu z zarządzania projektami prowadzonym przez https://leadership-center.pl/
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kurs adr warszawa to świetny pomysł dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Temat jest interesujący i istotny i wierzę, że dostarczy cennych informacji dla osób poszukujących rozwoju zawodowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski z szkoleń menadżerskich nie tylko wpływają na efektywność zarządzania w organizacji, ale także mogą mieć pozytywny wpływ na zaangażowanie pracowników oraz atmosferę w miejscu pracy. Dlatego też warto inwestować w rozwój menadżerów jako kluczowego czynnika sukcesu organizacji. Szkolenia menadżerskie powinny być traktowane jako część długoterminowego procesu rozwoju. Ważne jest zapewnienie uczestnikom możliwości kontynuacji nauki i doskonalenia swoich umiejętności po zakończeniu szkolenia, na przykład poprzez udział w programach mentoringowych lub regularne szkolenia uzupełniające. Po zakończeniu szkolenia warto przeprowadzić ocenę jego efektywności, zarówno przez uczestników, jak i przełożonych. Pozwoli to na zidentyfikowanie obszarów sukcesu oraz obszarów, które wymagają dalszego doskonalenia. 

https://wartoszkolic.pl/szkolenie/kategoria/szkolenia-menadzerskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 509
    Tematów
    5 159
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 092
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    mandorynka17
    Najnowszy użytkownik
    mandorynka17
    Rejestracja
×