Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
a_nowy

Zakynthos Grecja

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat bo pytania o Zakynthos pojawiły się w innych tematach a fajnie mieć porządek ;) nie z powodu natręctw ale z powodu tego, że bardzo usprawni to szukanie i stworzy fajną bazę wiedzy. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@a_nowy fajnie, że założyłeś temat. Jako miłośnik Zakynthos w szczególe a Grecji w ogóle zacznę temat od imponującej Zatoka Wraku, uznawanej za jedną z najpiękniejszych na świecie. Zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Pocztówkowe miejsce. Dorzucajcie swoje must see. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne miejsce. Lazurowe wody. Żółwie Caretta caretta. Plaża, fiordy i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka

Moje miejsce na Zakynthos to Porto Koukla - spokojna, cicha miejscowość przy malowniczej Zatoce Laganas, położona ok. 4 km od znanego kurortu Laganas. Jej uroki doceni każdy, kto pragnie odpocząć od gwaru wielkich miast i spędzić wakacje w urokliwym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja koleżanka jak tam byla, to mowila, że tylko ladnie w samym hotelu, a jak wynajęli auto i postanowili trochę pojeździć, to mówila, ze wszędzie bród, smród, syf straszny i wszystko mega przereklamowane. Sama jestem ciekawa jak to wygląda i czy faktycznie to, że Grecy to brudasy widać to w otoczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne miejsce na wakacje z rodzinką, w dodatku piękne miejsce do tego, aby zacząć swoją przygodę z nurkowaniem...Ciepła i przejrzysta woda, piękna flora i fauna sprawiają, że jeśli ktoś raz spróbuje wejść w sprzęcie pod wodę, to będzie chciał kontynuować tę przygodę.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja siostra mowila ze tam jeden wielki syf, więc kurde zdania są tak podzielone, że nie wiadomo kogo sluchać. i weź tu wybierz miejsce na swoje wymarzone wakacje. Ja w tym roku Grecja na Kos i mimo wszystko mam nadzieję, że bedzie tam cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje must see za każdym razem gdy jestem na Zakynthos to zdecydowanie rejs wokół wyspy. Zobaczyć od strony morza urozmaiconą linię brzegową Zakynthos – bezcenne!

Część północna i zachodnia to górskie, mniej zasiedlone tereny, imponujące klifowe wybrzeże, przybrzeżne jaskinie, niewielkie zatoczki oraz zacienione groty. Wybrzeże wschodnie i południowe bardziej łagodne i piaszczyste - tu koncentruje się turystyka. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij to Błękitne Groty, prawda? Urokliwa sieć jaskiń z krystalicznie czystą błękitną wodą, podświetlaną przez słońce to również mój must see. Przejrzystość sięga do samego dna, które miejscami znajduje się na głębokości 7-8 metrów - warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×