Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Zuzia

Jakie szlaki polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Może napiszecie, jakie szlaki w Tatrach najbardziej lubicie? Gdzie warto się wybrać na majówkę? Pamiętam z czasów mega młodości, chodziło się, ale już dawno nie byłam i sama nie wiem, jakie miejsca warte są zwiedzenia i zobaczenia. pamiętam, że wchodziłam na Giewont, z Morskiego Oka do DOliny Pięciu Stawów Szlam. Kiedyś też byłam nie wiem, cyz dobrze poamiętam- Gesia szyjka? Mega miejsce. Niektóre widoki zapierają dech w piersiach. Uważam, ze góry to najpiękniejsze, co oferuje natura. I tak mi się marzy tam znaleźć, ale mam dzieciaki, a one nie bardzo są chętne na jakiekolwiek wypady. i jak tu rozwiązać ten problem. Tak brakuje mi złapania oddechu na szczycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomi byli nad Morskim Okiem.Szlak super, łatwy. Malowniczy krajobraz i super natura. Byli w okresie letnim więc wspomnienia niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zachęcam do Doliny Pięciu Stawów. Krajobraz, okolica. Po prostu rewelacja. Cisza, spokój. Natura wkoło nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przychylam się do odpowiedzi poprzedniczki. Mnóstwo do zwiedzania. Malowniczy krajobraz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dolina pięciu Stawów prawda, że cudowna. Dwa razy jednak kiedy tam szłam, była taka mgła, ze dosłownie nic nie było widać. tptalne mleko. Nie wiem, czy tak czesto tam jest, czy ja po prostu miałam takiego pecha, że tak się stało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od małego uwielbiałem przechodzić szlak z Doliny Pięciu Stawów do Morskiego Oka - to pewnie najpopularniejszy szlak i jeden z najłatwiejszych ale sentyment pozostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

218
    Tematów
    1 544
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

143
    Użytkowników
    109
    Najwięcej online
    Hiper007