Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Zuzia

Jakie szlaki polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Może napiszecie, jakie szlaki w Tatrach najbardziej lubicie? Gdzie warto się wybrać na majówkę? Pamiętam z czasów mega młodości, chodziło się, ale już dawno nie byłam i sama nie wiem, jakie miejsca warte są zwiedzenia i zobaczenia. pamiętam, że wchodziłam na Giewont, z Morskiego Oka do DOliny Pięciu Stawów Szlam. Kiedyś też byłam nie wiem, cyz dobrze poamiętam- Gesia szyjka? Mega miejsce. Niektóre widoki zapierają dech w piersiach. Uważam, ze góry to najpiękniejsze, co oferuje natura. I tak mi się marzy tam znaleźć, ale mam dzieciaki, a one nie bardzo są chętne na jakiekolwiek wypady. i jak tu rozwiązać ten problem. Tak brakuje mi złapania oddechu na szczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi byli nad Morskim Okiem.Szlak super, łatwy. Malowniczy krajobraz i super natura. Byli w okresie letnim więc wspomnienia niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachęcam do Doliny Pięciu Stawów. Krajobraz, okolica. Po prostu rewelacja. Cisza, spokój. Natura wkoło nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przychylam się do odpowiedzi poprzedniczki. Mnóstwo do zwiedzania. Malowniczy krajobraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolina pięciu Stawów prawda, że cudowna. Dwa razy jednak kiedy tam szłam, była taka mgła, ze dosłownie nic nie było widać. tptalne mleko. Nie wiem, czy tak czesto tam jest, czy ja po prostu miałam takiego pecha, że tak się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od małego uwielbiałem przechodzić szlak z Doliny Pięciu Stawów do Morskiego Oka - to pewnie najpopularniejszy szlak i jeden z najłatwiejszych ale sentyment pozostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o szlaki w Tatrach, to zdecydowanie moim ulubionym jest trasa prowadząca szczytami Czerwonych Wierchów. Jest to dość wymagające fizycznie, ale piękne widoki są tego warte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusinowa Polana od Wierch Poroniec (tak wchodziłam z dziećmi i tą samą trasa wróciliśmy) - koniecznie zabierz raczki (trasa potrafi być wyslizgana przez dziecięcy sprzęt turystyczny - czyt sanki, talerze...)

W plecaku termos z ciepła herbatą, dodatkowa para rękawiczek, ogrzewacze do rąk.... Daję namiar na sklep turystyczno survivalowy https://r70.pl/

A przed wyjściem koniecznie zagrożenia lawinowe i pogoda do sprawdzenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2018 o 22:21, HuskyFarm napisał:

Jeżeli chodzi o szlaki w Tatrach, to zdecydowanie moim ulubionym jest trasa prowadząca szczytami Czerwonych Wierchów. Jest to dość wymagające fizycznie, ale piękne widoki są tego warte. 

Uwielbiam to podejście! Szczyty Czerwonych Wierchów oferują nie tylko wyzwanie fizyczne, ale także niesamowite widoki, które naprawdę wynagradzają trudy wspinaczki. To jedno z tych miejsc, gdzie każdy wysiłek jest nagradzany spektakularnymi krajobrazami. Nie ma nic lepszego niż połączenie aktywności fizycznej z przyrodą i cudownymi widokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bardzo ciekawych szlaków  jeśli chodzi o Tatry, to moim zdaniem jest szlag na Halę Gąsienicową z Kuźnic ;) Przepiękne widoki. Tatry są dosyć majestatyczne. Ja w tym roku po raz kolejny wybieram się w góry, ale inne, a mianowicie wchodze na górę Horeb w Egipcie ;) Muszę sobie tylko zorganizować jakieś konkretną ofertę last minute Egipt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 462
    Tematów
    5 045
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×