Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Daria Nowicka

Rainbow Tours opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Biuro Rainbow Tours jest obecne na rynku od 1990 roku, co wzbudza moje zaufanie, ma nowoczesną stronę internetową, niezły pr i ładne reklamy, ale może znajdzie się tu ktoś, kto korzystał z ich wycieczek? Chcę kupić rodzicom wyjazd na rocznicę ślubu a oni są mało "turystyczni" więc hostele i tanie loty odpadają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, @Daria Nowicka, ja podróżowałam z różnymi biurami i to zdecydowanie zasługuje na 5 z plusem. Byłam z nimi dwa razy na Wyspach Kanaryjskich na urlopie i raz na wycieczce objazdowej po Azji i we wszystkich wypadkach super się sprawdzili. Piloci są bardzo kompetentni, dobrze przygotowani i pomocni. To duże, świetnie zorganizowane biuro więc jeśli poinformujesz, że rodzice na przykład nie mówią po angielsku, albo będą potrzebować jakiejś specjalnej pomocy - z pewnością rezydent się nimi zaopiekuje. Zdecydowanie polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam Rainbow Tours. Konkretne biuro podróży. Każda podróż bez problemów. Opieka przed i po podróży.Dla mnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię to biuro, mają bardzo dużo atrakcyjnych ofert, z których można wybierać i wybierać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Byłam z Rainbow Tours tydzień na Lanzarote i muszę powiedzieć ze wszystko było ok-rezydent dostępny niemal cała dobę, sympatyczny, pomocny a hotel i cały wyjazd w 100% zgodny z tym co obiecano nam w biurze. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danka

Rainbow Tours dwa razy już zaoferowało nam wyjazd prawie 20% taniej niż inne biura. Sprawdziłam i polecam innym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy byłam z nimi w róznych miejscach: Kenia, Egipt, Turcja, Maroko i Lanzarote. Zawsze był kontakt z rezydentem a hotel miał taki standard jak w biurze go opisywano nie było zaskakujących nieprzyjemności więc polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w ubiegłym roku z nimi na wycieczce objazdowej w Meksyku.

Organizacja bardzo dobra, warunki również, nasz przewodnik bardzo kompetentny.

Nie koniecznie trzeba znać  j.angielski.

Jeśli wykupujesz wycieczkę objazdową w ostatnim momencie to może być taniej, ale miejsca w autokarze są na samym tyle - a to jest mniej wygodne, mniej widać (na wycieczce objazdowej to ważne), również pokoje w hotelach są przydzielane chyba gorsze dla tych "ostatnich".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz

Biuro nie całkiem w porządku w stosunku do klienta. PRZED podróżą zanim zapłaciłem za wyjazd na Cypr / 07.17 / przez prawie pół roku omawiałem szczegóły wyjazdu /wraz z 2 wnukami /. Wyjazd koszmarny, samolot opóźniony o ponad 5 godzin, po pół roku korespondencji w celu uzyskania odszkodowania okazało się, że leciałem tureckimi liniami nie mającymi siedziby w Polsce, oczywiście na żadne pisma nie odpowiedziały. Kroki prawne niemożliwe. Biuro oczywiście w żaden sposób nie pomogło. Sam wyjazd pomimo , że hotel całkiem , całkiem okazał się niewypałem dla wnuków. Biuro" zapomniało" powiadomić, że zjeżdżalnie mają ograniczenia wzrostowe >125cm oraz wiekowe >10lat. Nie muszę dodawać, że Po przyjeździe korespondencja niemiła i bezowocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam z nimi na wycieczce objazdowej po Portugalii i było niesamowicie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 462
    Tematów
    5 045
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×