Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Świnoujście to raczej duże hotele i wysokie apartamentowce. Ktoś może jednak był i może polecić jakiś ośrodek dla rodzin z dziećmi? Aby dzieciaki się nie nudziły, nie było za daleko do plaży oraz może jakieś animacje dla dzieci. Wyżywienie na miejscu lub na mieście.

swinoujscie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachodni

Cała wyspa Wolin jest cudowna no i część wyspy Uznam, jak nie byłeś to polecam. Z dziećmi zatrzymać się możesz na prywatnych kwaterach. Wielkie hotele pełne są Niemców i bardzo drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecała bym hotelu. Można naprawdę miło spędzić czas w jakimś Ośrodku bądź pensjonacie. Ja polecma Dom Wczasowy Karkonosze. Super atmosfera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Limba. Dom Wczasowy. Dla mojej rodzinki rewelacja. Warunki super. Dzieci zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może poszukać coś w sieci. Czasem pojawiają się jakieś super oferty last minute. Może akurat uda Ci sie znaleźć coś dla całej rodzinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jednak Ośrodek Wczasowy zawsze to taniej i więcej kasy zostaje na atrakcje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zależy jakie hotele, bo dziś coraz więcej wyposażonych jest tak, by było dla dzieci idealnie. Sale zabaw, ścianki wspinaczkowe, gry dla starszych. Masa różnych atrakcji, które dzieciaki kochają. Nie tylko prywatne kwatery uważam, że oferują fajne rozwiązania dla dzieci, bo hotele coraz bardziej wychodzą naprzeciw rodzinom z dzieciaczkami i to w różnym wieku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzedniczką. Hotel tez może być fajny dla rodzin z dziećmi.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze wybieram hotele. Jakoś kwatery prywatne nie odpowiadają mi pod względem jakości, choć nie jestem osobą, która musi mieć luksusy. mimo wszystko w hotelach jakoś widzę większy standard czystości przede wszystkim. i zazwyczaj wszędzie gdzie byłam z dzieckiem, zawsze byłyśmy zadowolone. Bo teraz w hotelach to place zabaw wewnętrzne, sale zabaw często z animatorami, na zewnątrz masa atrakcji. W większości na wakacje jeżdzą rodziny wiec hotele tak dostsoowują oferty, by i tym najmniejszym w pełni dogodzić. W Swinoujściu też zapewnie znajdzie się wiele takich miejsc, gdzie nawet i hotel będzie idealną opcją dla Waszej rodzinki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiam na hotele. czysto, na poziomi, teraz cenowo to wiele się nie rożni od tego, ile życzą sobie w kwaterach prywatnych, a do tego hotele dostosowane są dla rodzin z dziećmi w pełni. place zabaw na zewnątrz i w środku, rewelacyjnie zrobione, zdecydownaie lepsze, niż te na podwórkach u właścicieli domów. DO tego niemal wszędzie już animatorzy. Ja jestem za hotelem w pełni. My ostatnio bylismy w hotelu Faltom w Rumii. Niezwykle miejsce, do którego na pewno wrocimy. Jedzenie 6+, dla dzieci po prostu masa atrakcji, gry, konsole dla starszych, parki rozrywki wewnatrz, na zewnątrz, choć wtedy bylo chlodno i nie korzystaliśmy. Basen wszystko dosłownie. Polecam na pewno go z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 048
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×