Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Madzia

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani piszę w związku z coraz gorszym prosperowaniem naszych biur podróży. Kolejne biuro podróży upadło. Rejsclub.pl nie dało rady. Czy ktoś z was znalazł się w takiej sytuacji? Jak sie wtedy zachować? Gdzie zgłosi? Jakie są wasze doświadczenia z Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byli ubezpieczeni na 830 00 zł wiec poszkodowani powinni zgłosić się po pieniądze do Marszałka Województwa Pomorskiego. Takie rzeczy się zdarzają nie ma co panikować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie panikuje. Chodzi mi o to jak to w ogóle może sie dziać. Jak ciężko jest potem domagać sie swojego i trwa to dość długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej jest poprosić o pomoc kogoś kto zna sie na tym najlepiej. Może jakiś prawnik czy doradca by sie zdał. Wtedy na pewno nikt nikogo nie oszuka  każdy dostanie swoje pieniążki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak moi dziadkowie sie na chodzili zanim załatwili sprawę. Trzeba mieć dużo cierpliwości i czasu. Faktem jest , że pieniądze odzyskali. Ale teraz przed każdym wyjazdem skrupulatnie sprawdzają każde biuro podróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz się na prawie i wiesz co Ci sie należy na pewno odzyskasz pieniążki. Gorzej ze straconym czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze coraz bardziej boje sie kupować wycieczki w biurach podroży o , których nie mam zielonego pojęcia. Fajnie, że można każde biuro sprawdzić przed wyjazdem na wycieczkę. Dobrze by było żeby każdy to robił. Takie sytuacje jak bankructwo biur pewnie by sie nie powtarzało i nie było by problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam gdzieś , że nie łatwe jest upominanie sie o pieniążki w związku z utratą wakacji. Najlepiej  udać się do Marszałka Województwa, który pokieruje co dalej robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 044
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×