Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
ZalewskiG

Czy warto robić zakupy w Decathlonie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

piszę z zapytaniem czy warto jest robić zakupy w Decathlonie, jest to najsłynniejszy sklep w którym znajdują się akcesoria niezbędne do podróży, lecz jakiej są one jakości ? Czy podane na nich parametry rzeczywiście sprawdzają się w rzeczywistości ? Czy może polecacie jakiś inny sklep?

Pozdrawiam G.Z

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię robić tam zakupy. Zaopatrzam się generalnie w ubrania i buty. Dobra jakość i zawsze odpowiednia cena.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sklep. Duży wybór. Często tam kupuje. Jeżdżę także na renowacje roweru na wiosnę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że warto. Lubie ten sklep bo zawsze znajdę to czego szukam. Od ubrań, butów po sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z moich ulubionych sklepów. Bardzo dobrej jakości ubrani, buty i sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych sklepów. Jak najbardziej warto robić tam zakupy. Można duzo zyskać zakładając kartę stałego klienta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ciuchy termiczne sobie tam kupiłem i nie drogie. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bogato wyposażony sklep. Wile ciekawych modeli. Oryginalne brania i buty. Super jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz wspierać francuskie i niemieckie markety kupuj tam. Jeżeli jednak jesteś patriotą kupisz w polskim sklepie internetowym albo bezpośrednio od producenta.

Od razu odpowiem na pytania - tak jest drożej w małym sklepie niż we francuskim Decathlonie który jest wielkim korpo. Kupuje i sprzedaje asortyment w ilościach hurtowych i nie ma cenowo z nim szans konkurować polski sklep. Jeżeli jednak chcesz coś dobrego zrobić dla kraju to zamiast za 74 zł:

https://www.decathlon.pl/scyzoryk-szwajcarski-13funkcji-id_8338106.html

Kupujesz za 79zł u Polaka:

https://www.swissknife.pl/scyzoryk-victorinox-1-3603-spartan-p-1.html

To jest taka mentalność Niemca i Anglika którzy dbają o swój rynek, a my jesteśmy niestety gospodarczą neokolonią.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Decathlon. Oczywiście każdy ma swój wybór. Dla mnie w dekathlonie kupisz to czego szukasz niekiedy w super promocjach i na wyprzedażach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Pewnie że warto. Fajny sklep i zawsze miła obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny sklep. Zawsze znajdę tam co czego szukam. Z czystym sercem uważam, że nawet należy tam robić zakupy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny sklep - mają ogromny wybór, a wszystko bardzo dobre jakościowo. Chyba jedno z moich ulubionych miejsc, w którym robimy zakupy z całą rodziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam. Sklep fajny, wiele ciekawych propozycji dla dorosłych i dzieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Super sklep. Uwielbiam tam robić zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał raczej u polskich producentów. Decathlon to sieciówka, nie jestem zwolennikiem sieciówek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robie tam zakupów bo nie lubię gtego sklepy. Asortyment jest dość interesujący ale jakoś sklep nie przypadał mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam praktycznie przed każdą wyprawą w góry - mają świetne kurtki i buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często robię zakup w Decathonie i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się żadna niemiła sytuacja. Jeśli muszę wymienić towar, to teź nie ma z tym problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam decathlon. Kupuję zarówno w sklepie stacjonarnym, jak również i online. Wybieram tam sprzęty na wyjazd, buty do biegania, jak również i różnorodne akcesoria do ćwiczeń. zawsze jestem z nich w pełni zadowolona. A jeśli chodzi o ceny, są one stosunkowo atrakcyjne, w porównaniu z innymi miejscami, dlatego też myślę, że każdy wybierając ten sklep, będzie w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany dobrym wyborem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt promocje mają fajne i wtedy warto jest kupować. Ja teraz upatrzyłam sobie buty do biegania Asisca tam mają, ale kurde 399zł i dla mnie to mega dużo kasy. Może zrobię za jakiś czas promocję, co ;))) hehe.,... Wiele jest fajnych rzeczy i sporo właśnie z takiej średniej półki cenowej, na którą wiekszość stać. i to jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto - mają same konkrety, a często zdarza sie tak, że te mało znane ubrania czy buty są zdecydowanie lepszej jakości niż markowe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czego szukamy, bo jeżeli chodzi o sprzęt lub akcesoria turystyczne, to moim zdaniem warto. Jakość na odpowiednim poziomie, plus do tego teraz w styczniu można znaleźć dosyć ciekawe rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×