Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Iheget

budowa i bezpieczenstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, które będą zapewniały poczucie bezpieczenstwa pracownikom podczas budowy. Czy uważacie,że przy pracy z chemikaliami warto w pogotowiu zawsze miec sprzęty zapewniające ochrone oczom? Ja zdecydowanie tak. 

https://anco.com.pl/pl/c/Oczomyjki-i-prysznice-ratunkowe/18

 Co myślicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami oraz wskazówkami, które pozwolą mi zapoznać sie z waszymi wskazówkami,to dla mnie wyjątkowo ważna kwestia. Chcę by w mojej firmie praca była przyjemna i bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okresowe kontrole obiektów budowlanych najczęściej wykonywane są przy użyciu drona. Jego celem jest wykrycie poważnych pęknięć, rozwarstwień, usterek, nieszczelności, korozji powierzchniowych i innych defektów budowalnych skutkujących obniżeniem trwałości danego obiektu, a w skrajnym przypadku nawet jego zawaleniem. Z punktu widzenia każdego inwestora jest to ogromne udogodnienie. Polecam poczytać https://tulegnica.pl/artykul/inspekcje-budynkow-przy/1383279

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że ważna kwestia to ogrodzenie, nie wolno tego zaniedbać. Odpowiada za pierwsze wrażenie i bezpieczeństwo. Ogólnie to marka Polbram ma dobrą ofertę bo i dobre ceny i dobrą jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze tak! Bezpieczeństwo na budowie jest niezwykle ważne! Dlatego warto wziąć pod uwagę usługi oferowane przez biegły rzeczoznawca budowlany - w szczegolności kiedy chcesz kupić dom i później go wyremontować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 464
    Tematów
    5 049
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×