Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
yamatojumi

AUTO DETAILING

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Długo szukałam firmy, która zajmuje się auto detailingiem, zależało mi na jakości wykonanych usług, żeby nie było to "byle co". I trafiłam z polecenia na stronę: https://www.bastergarage.com/ i muszę przyznać, że świetna firma, która profesjonalnie podchodzi do klienta i do wykonania usług. Widać w tym ogrom pasji. Więc jeżeli ktoś aktualnie tego szuka to zdecydowanie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to fajna sprawa o ile ktoś ma własny samochód, ja jeszcze nie mam, pewnie kupię ja się uspokoi sytuacja z kredytami a póki co myślę że Wynajem samochodów Kraków w zupełności wystarczy na moje potrzeby. Wypożyczalnia ma szeroką ofertę aut i przystępne ceny, nie wymagają kaucji i nie ma limitu kilometrów więc pewnie często będę korzystała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kompleksowe czyszczenie auta, to naprawdę super sprawa. Samodzielnie myślę, że nie uda się dojść do takiego perfekcyjnego wyglądu samochodu. Warto więc skorzystać z profesjonalnych usług. Tutaj https://1mad.pl/ jest też namiar na firmę, która specjalizuje się w auto detailingu. Na stronie mają nie tylko informacje jakie usługi wykonują, ale również znajdziecie cennik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 511
    Tematów
    5 162
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 094
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Diterkotodzik
    Najnowszy użytkownik
    Diterkotodzik
    Rejestracja
×