Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Darma

Kurtka i spodnie na jesień

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecicie ubrania na jesień w góry?

Głównie kurtkę oraz spodnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzchnie warstwy czyli spodnie i kurtka dla mnie konieczna membrana najważniejsze chronić od wiatru i deszczu, warstwy przy ciele maja za zadanie grzać i tu już dobieramy tyle warstw ile trzeba do temperatury polecam na podejścia ubrać się lekko i na postojach czy na szczycie docieplić (niektórzy wtedy zakładają puchowke, ja docieplan polarem). Ja mam wierzchnie warstwy Montane kurtka i North Face spodnie na jesień i zimę, ale Milo polecone wyżej tez ekstra. Ja tak się ubieram jak jest zimno, jak jest jesień to pod spodniami nic nie nosze docieplajacego bo moje ciało w ruchu mnie dociepla :)

https://aktywnyturysta.pl/kategoria-produktu/odziez/odziez-damska/kurtki-odziez-damska/

Aktualnie wiele dobrych promocji znajdziesz na tej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał przedmówca, warto mieć przy sobie ubrania, które można założyć na szczycie. Szczególnie skoro mowa o jesieni, to wiatr będzie tam niezwykle zimny i przeszywający, a człowiek, który się wcześniej spocił bardzo by to odczuwał. Kurtka to podstawa, ale ja też zawsze mam przy sobie bluzę z rozpięciem, także w razie czego mogę łatwiej się orzeźwić ;) Choć wszystko zależy od pogody, bo jesień potrafi mieć spore wahania temperatury. Jeśli zamierzasz dopiero coś kupić, to warto skorzystać z różnego rodzaju promocji, na przykład takich. Teraz, w czasie lata można wyhaczyć sporo obniżek, także korzystaj ;) Tak jak wspomniał przedmówca, warto mieć przy sobie ubrania, które można założyć na szczycie. Szczególnie skoro mowa o jesieni, to wiatr będzie tam niezwykle zimny i przeszywający, a człowiek, który się wcześniej spocił bardzo by to odczuwał. Kurtka to podstawa, ale ja też zawsze mam przy sobie bluzę z rozpięciem, także w razie czego mogę łatwiej się orzeźwić ;) Choć wszystko zależy od pogody, bo jesień potrafi mieć spore wahania temperatury. Jeśli zamierzasz dopiero coś kupić, to warto skorzystać z różnego rodzaju promocji, na przykład takich.Teraz, w czasie lata można wyhaczyć sporo obniżek, także korzystaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję wyprawę turystyczną w niedaleką górską okolicę i potrzebuję porady w wyborze odpowiedniej kurtki turystycznej https://goodsport.pl/turystyka/odziez/kurtki/. Szukam modelu, który zapewni mi nie tylko ochronę przed wiatrem i deszczem, ale także będzie lekki, wytrzymały i dobrze wentylowany. Czy możecie polecić jakieś konkretne kurtki https://goodsport.pl/turystyka/odziez/kurtki/kurtka-rab-electron-pro-jacket/, które sprawdziły się w podobnych warunkach? Ważne jest również, aby miały funkcjonalne kieszenie, regulację na mankietach i kaptur oraz dobrze dopasowany krój. Będę wdzięczny za Wasze doświadczenia i rekomendacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki dziecięce muszą być wygodne i idealnie dopasowane do stópek. Nie mogą się zsuwać i zbyt mocno uciskać. Wysoki komfort noszenia zapewniają naturalne materiały, takie jak bawełna czy wełna merino. Sprawdź modele dostępne w tym sklepie internetowym! Każde dziecko musi mieć komfortowe i wytrzymałe skarpetki. Dziecięce modele muszą być delikatne i jednocześnie wytrzymałe oraz antybakteryjne. Stópki Twojego dziecka nie powinny się pocić, bo zabawa i codzienna aktywność będą sprawiały mniej frajdy. W sklepie Toes and more https://toesandmore.pl/kategoria-produktu/skarpetki-dzieciece/ znajdziesz kolorowe funny socks, które pokochają maluchy i starszaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×