Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Zuzia

Szwecja- uroklie miejsce

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie serdecznie

Wszędzie o ciepłych krajach, cudownym słońcu itp. itd. a nikt z was nie był w Szwecji?

ja byłam dwa razy i powiem Wam, że jestem tym krajem oczarowana, mimo że wielu uwaza zupełnie inaczej.

Mam też ciocię, która mieszka tam od blisko 30 już lat i kocha ten kraj bardzoooo.

MI podoba się tam ten urokliwy krajobraz, ten pejzaż miasteczek i wsi. Śliczne domki, dużo lasów, no tylko nie upalne dni więc dla zwolenników 30stopni i wiecej na pewno to miejsce nie bedzie fajnym.

Ale ja jak tam bylam, poczułam się typowo jak w książce dzieci z Bullerbyn. w myślach bylam z tymi dzieciakami, z tej ulubionej przeze mnie książki z dzieciństwa. a kto z was byl? i jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie Szwecja to super miejsce. Bardzo śliczne krajobrazy, Nigdy nie byłem ale oglądałem wiele zdjęć i książek i jestem zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jak zachwycony to trzeba zorganizować wyprawę i zobaczyć to na własne oczy;) Ja też byłam latem i choć to nie ciepłe kraje i nie ma tam jakoś rewelacyjnego ciepła, to dla ludzi lubiących ciszę, spokój, ryby, piękno otaczajacego świata, ale przy tym i mase miejsc wartch zobaczenia, to na pewno Szwecję warto zobaczyć;) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłam na takiej super krótkiej i super fajnej wycieczce do Szwecji to znaczy: wypłynięcie z Gdyni w piątek wieczorem, do Karlskrony dopłynęliśmy w sobotę przed godziną ósmą rano, ze Szwecji z powrotem wypłynęliśmy w sobotni wieczór, by w Gdyni wylądować w niedzielny poranek. Krótko ale treściwie a w SZwecji drogo więc wyszło ekonomicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O właśnie! A powiedzcie mi skąd najlepiej się do Szwecji wybrać? Oczywiście chodzi mi o prom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze dorzucę, że Szwecja jest dobrym miejscem wyplyniecia do innych miejsc w Skandynawii i polnocnej Europy.
Z wieloma portami na wybrzezu operujacymi liniami promowymi, podroz jest wygodna by zwiedzic wyspy kraju i sasiadujace kraje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

213
    Tematów
    1 524
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

139
    Użytkowników
    108
    Najwięcej online
    visiton