Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Zuzia

Szwecja- uroklie miejsce

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie serdecznie

Wszędzie o ciepłych krajach, cudownym słońcu itp. itd. a nikt z was nie był w Szwecji?

ja byłam dwa razy i powiem Wam, że jestem tym krajem oczarowana, mimo że wielu uwaza zupełnie inaczej.

Mam też ciocię, która mieszka tam od blisko 30 już lat i kocha ten kraj bardzoooo.

MI podoba się tam ten urokliwy krajobraz, ten pejzaż miasteczek i wsi. Śliczne domki, dużo lasów, no tylko nie upalne dni więc dla zwolenników 30stopni i wiecej na pewno to miejsce nie bedzie fajnym.

Ale ja jak tam bylam, poczułam się typowo jak w książce dzieci z Bullerbyn. w myślach bylam z tymi dzieciakami, z tej ulubionej przeze mnie książki z dzieciństwa. a kto z was byl? i jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Szwecja to super miejsce. Bardzo śliczne krajobrazy, Nigdy nie byłem ale oglądałem wiele zdjęć i książek i jestem zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak zachwycony to trzeba zorganizować wyprawę i zobaczyć to na własne oczy;) Ja też byłam latem i choć to nie ciepłe kraje i nie ma tam jakoś rewelacyjnego ciepła, to dla ludzi lubiących ciszę, spokój, ryby, piękno otaczajacego świata, ale przy tym i mase miejsc wartch zobaczenia, to na pewno Szwecję warto zobaczyć;) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na takiej super krótkiej i super fajnej wycieczce do Szwecji to znaczy: wypłynięcie z Gdyni w piątek wieczorem, do Karlskrony dopłynęliśmy w sobotę przed godziną ósmą rano, ze Szwecji z powrotem wypłynęliśmy w sobotni wieczór, by w Gdyni wylądować w niedzielny poranek. Krótko ale treściwie a w SZwecji drogo więc wyszło ekonomicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie! A powiedzcie mi skąd najlepiej się do Szwecji wybrać? Oczywiście chodzi mi o prom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucę, że Szwecja jest dobrym miejscem wyplyniecia do innych miejsc w Skandynawii i polnocnej Europy.
Z wieloma portami na wybrzezu operujacymi liniami promowymi, podroz jest wygodna by zwiedzic wyspy kraju i sasiadujace kraje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy loty do Szwecji są warte swojej ceny? Martwię się, że przy odwołanym locie nie uda nam się uzyskać żadnej rekompensaty. Czy odszkodowanie za odwołany lot jest możliwe? Gdzie szukać pomocy?

 

Edytowane przez Matyjaszczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×