Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Natalia

Gdynia- nocleg na półmaraton

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Potrzebuję Waszej pomocy/ Mże ktoś coś doradzi. 17-18 marca wyruszam z córcią i facetem do Gdynii na mój połmaraton, pierwszy do korony połmaratonów w 2018 roku. szukamy jakiegoś fajnego noclegu. może ktoś coś polecić? z góry dziękuję za wszelkie informacje. ;) pozdrawiam aktywnie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochana, ja mam miejsce godne polecenia może przypadnie Ci do gustu to Willa Akacja. Dla mnie super. Cicho, przytulnie i nie drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam Ci Bryza-Pokoje Gościnne. Przemiła atmosfera. Piekne pokoje. Super obsługa i przystępne ceny. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zajrzyj do sieci. Znajdziesz na pewno coś interesującego. Coś co przypadnie wam wszystkim do gustu. Tym bardziej, że jedziesz z całą rodziną.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to co Cie interesuje. Ma byc tanio? Czy drogo? Pensjonat, hotel? Z atrakcjami dla dzieci? Wybór duzy. Tylko trzeba wybrać odowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n wybór duży, ale sama nie wiem co wybrać. albo mega tanio, albo na full wypas. Nie chce tak po środku, ze np 300zł za dobę, ale ani basenu, ani jakiej opcji masażu. wiec albo coś mega tanio, zeby tylko się przespać [rzed polmaratonem, albo jakieś fajne miejsce, gdzie odpocznę wieczorem na basenie i się zregeneruje przed kolejnym dniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuje Ci jakiś konkretny Hotel z gwiazdkami. Tam będziesz miała basen i relaks, którego potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś polecił mi Hotel Faltom w redzie bodajże, która jest blisko Gdyni. Ktoś coś na ten temat wie? wszelkie opinie mile widziane, bo jestem zainteresowana tym miejscem patrząc na stronę internetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Apartament Widokówka , 10 min do plaży, super warunki i atrakcyjna cena ! Bardzo miło wspominam ten wyjazd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Hotel Dom Marynarza - zaledwie 100 metrów od morza i 200 metrów od plaży miejskiej. Obiekt usytuowany jest około 1 km od centrum Gdyni oraz 2,5 km od dworca kolejowego Gdynia Główna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wybrałam. Hotel Antares. Znacie? Możecie coś na jego temat powiedzieć? Po zdjęciach, jak również i opiniach, wydaje się być calkiem dobrą opcją. DO tego w pakiecie, który kupiliśmy mamy 3 godzinny pobyt rodzinny w Redzie w tym aquaparku. Warto tam pojechać? Fajnie w nim?My w Poznnaiu mamy termy, więc duży fajny obiekt znamy, ale tam podobno też jest całkiem całkiem. Tyle, że naczytałam się też mega dużo złych opinii, między innymi bardzo śliskie płytki i straszny zapach chemii, to prawda? a znacie eksperyment? Podobno jakieś miejsce, gdzie można fajne doświadczenia wykonywać, gdzie są pokazy itp... Chcę z dzieciakami tam się wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo może podpowiedzcie co można obejrzeć, zwiedzić. Nie żadne kościoły czy coś, bo my tego nie lubimy, ale takie stricte właśnie rozwiązania dla rodzin z dzieciakami..jesteśmy otwarci na różne propozycje i chętnie skorzystamy z rad i sugestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zwiedzic? Cała Gdynia jest fajna. Plaża, morze, krajobraz. Dla dzieci znajdziesz też wiele atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Korczek

Można też pomyśleć o Gdańsku. Ma swój niepowtarzalny klimat. Jest tak samo piękny late, jesienią czy zimą. Fajnie można wypocząć w domu przy plaży Lido http://www.lido-gdansk.pl . Blisko jest park, gdzie można potrenować, a i do stadionu Areny niedaleko. Jest także cisza i spokój, a to ważne przed zawodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejnym razem będziecie w Gdyni to polecam rezerwację pokoju w Hotelu Nadmorskim. Pokoje z pięknym widokiem, czyste, obsługa bardzo miła, smaczne jedzenie. Zachęcam do obserwacji ciekawych ofert specjalnych hotelu jak chociażby tą https://nadmorski.pl/stay-positive/oferty-specjalne/przeLom-roku/ i wiele innych. Warto skorzystać i spędzić noc taniej z licznymi atrakcjami w cenie. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po półmaratonie w Trójmieście nie ma nic lepszego niż odpocząć i zregenerować siły w komfortowym apartamencie. Dlatego polecam https://svager-apartamenty.pl/apartamenty/ jako doskonały wybór na nocleg po takim wyczerpującym wysiłku. Apartamenty tej firmy są świetnie zlokalizowane w różnych częściach Trójmiasta, co sprawia, że można wybrać taki, który znajduje się w bliskiej odległości od trasy biegu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×