Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Bartosz

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze jakie sklepy internetowe odwiedzacie? Co najczęściej kupujecie? Ja w ostatnim czasie coraz więcej kupuje odzieży w sieci. A  jaki wyglądają wasze zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię zakupy tylko przez internet! Zarówno te odzieżowe jak i spożywcze. Mieszkam w dużym mieście i nie znoszę przepychania się miedzy ludźmi i stania w długich kolejkach :S

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet to potęga. Także zakupy tylko tam. Ceny stosunkowo lesze niż w sklepach stacjonarnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro - jeśli kupuję coś nowego, olx - jeśli kupuję coś używanego. To zasada, która się u mnie sprawdza, ale nie dajmy się zwariować - trzeba sprawdzać ceny również e sklepach stacjonarnych często mimo promocji są tańsze offline ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolina

Potwierdzam jak najbradziej coraz częściej sklepy internetowe przebijają stacjonarne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia

Oczywiście ubrania jak to kobieta. Odwiedzam wiele takich ciuchów.Zakupiłam ostatnio super suknię na bal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię zakupy tylko online, nie widzi mi się stanie w kolejkach. Nawet jeżeli chodzi o ubrania to też zamawiam przez internet, teraz wszystko jest łatwo zwrócić jeżeli nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie zakupy online są już ostatecznością. Jeżeli chodzi o jedzenie to zawsze muszę sprawdzić, dotknąć, powąchać, inaczej nie ufam świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych sklepów internetowych na ten moment to sklep z ubraniami Ombre. Ostatnio zamawiałam z tego sklepu koszulę swojemu bratu https://ombre.pl/pol_m_Odziez_Kategorie_Koszule-5976.html i jestem zachwycona cenami i jakością ubrań. A do tego wszystkiego brat był naprawdę zadowolony z prezentu. Polecam zajrzeć i popatrzeć co sprzedają, bo na prawdę można znaleźć tam coś ładnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie zakupy, jednak po kilku nieprzyjemnych doświadczeniach z oszustami w sieci, zwracam teraz znacznie większą uwagę na to, gdzie zamawiam. Naprawdę warto zachować ostrożność i zawsze dokładnie sprawdzać sklep przed sfinalizowaniem transakcji, pozwoli Wam to później uniknąć wielu kłopotów. Polecam przeczytać artykuł na stronie https://www.casfera.pl/na-co-zwrocic-uwage-dokonujac-transakcji-w-internecie/, macie tam przedstawione podstawowe zasady ostrożności i bezpieczeństwa podczas robienia zakupów w sieci.  Jeśli chodzi o płatności w internecie, lepiej korzystać wyłącznie ze sprawdzonych pośredników, dzięki temu zwiększycie swoje szanse na odzyskanie pieniędzy w razie problemów związanych z brakiem zwrotów lub reklamacji.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 464
    Tematów
    5 049
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×