Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
DariaNka

niemieckie biura podróży

Rekomendowane odpowiedzi

A może zna ktoś godne polecenia niemieckie biura podróży? Nie mam na myśli tutaj Tui czy Neckermanna :) Chodzi o coś tańszego, żeby jednak za samą nazwę się już nie płaciło kolosalnych kwot w euro. Dla ciekawskich - moja mama pracuje w Niemczech i rozważamy, czy nie lepiej jechać od niej niż z Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo przygladałem się tematowi wyjazdów z różnych niemieckich biur ale nie jako klient "pakietowy" (lot + zakwaterowanie), a tylko w zakresie hoteli wakacyjnych. Lot wtedy rezerwujesz sama z Polski na przykład ale korzystasz z ich oferty na hotel, która jest najczęściej bezkonkurencyjna - noclegi mają czasem w dużo lepszych cenach, niż dostępne u nas. 
Korzystałem zarówno z Neckermanna (dwa razy) jak biur mniejszych, albo mniej znanych w Polsce (Alltours, AMAreisen, AirMarin, Vtours, ITS, FTI, Dertour, 1-2-Fly, Meier's Weltreisen, itp.) i zawsze oferta na hotel była lepsza niż biur polskich ale chyba nie do końca o to Ci chodziło - jeśli chodzi o wyjazd pełny, pakietowy to nie szukałem nigdy z Niemiec bo chę latać z Polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega korzystał z biura ITT Reisen Był bardzo zadowolony. Jednak nie zachwycał sie ceną. Standardowo wyszło mu podobnie jak w naszych polskich biurach podroży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka

Ja tam wolę latać z Polski zwłaszcza w sprawdzonych gdzie wiem co mnie czeka i nikt mnie nie oszuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem. Nie znając biura podroży w Niemczech bał bym się ruszać z nim w podróż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech

A może warto spróbować. Jest wile niemieckich biur podróży. W sieci znajdziesz nazwy i opinie. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Twoja mama pracuje w Niemczech to może łatwiej będzie jej na miejscu zorientować się co do biur podroży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie ma co się bać - wystarczy korzystać z dużych, zaufanych biur. Często z resztą są to ci sami operatorzy, którzy oferują wyjazdy z Polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×