Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Darma

Krem z filtrem do twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kremu z filtrem 50 do twarzy. Krem musi być mega lekki. Mam problematyczną cerę. Przetłuszczająca się strefa T. Służą mi kosmetyki z bielendy i ich kremy. Na codzień używam bielenda serum detoksykująco- matujące oraz bielenda cbd nawilżająco- detoksykujące w zależności od potrzeby. I tego typu konsystencji coś potrzebuję. Do ciała filtr używam również z bielendy i niby ma dość lekką konsystencję jak na Krem z filtrem, ale do mojej twarzy się nie nadaje. Zapycha mi cerę co powoduje wysyp na twarzy i intensywne przetłuszczanie sie przez najbliższe kilka dni. I koniecznie musi być to spf50 ponieważ nie lubię być opalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie na ten krem do twarzy od Holika Holika:

https://www.cocolita.pl/filtry-do-twarzy/holika-holika-aloe-waterproof-sun-gel-krem-przeciwsloneczny-spf50

Jako posiadaczka cery mieszanej, skłonnej do zapychania i nie lubiącej się z ciężkimi formułami produktów-ten przypadł mi do gustu. Jest lekki, fajnie się rozprowadza, ma lekka konsystencje a co najważniejsze-nie bieli ani nie zapycha!!

168556bcdc0ee09e10350bdae08bc5c5bd05f6d8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam spray dla dzieci z SPF 50 z Sun Ozon, do kupienia w Rossmannie, jest taniutki i nie zapycha buzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 464
    Tematów
    5 049
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×