Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Karen

Pensjonaty w Karpaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani Forumowicze, 

Jakie znacie i możecie polecić Pensjonaty w Karpaczu. Zbliżają się ferie i chcieliśmy się z paczka wybrać w fajne miejsce. Doradźcie? Podpowiedzcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Hej jeśli chodzi pensjonaty to polecam Hotel Gołębiewski w Karpaczu w ostatnim czasie wybraliśmy się tam z przyjaciółmi. Możesz korzystać z atrakcji hotelu jak również korzystać z atrakcji hotelowych. Do dyspozycji gości jest basen, sauna, restauracja itp. Naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Pensjonat to Śnieżka Spa. Wszystko to czego człowiek potrzebuje do życia.  Po wycieczkach i przechadzkach można skorzystać ze spa. Ceny konkurencyjne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pensjonat Toreja - znajomi byli i bardzo zachwalali sobie to miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2018 o 17:00, Gość Iga napisał:

Hej jeśli chodzi pensjonaty to polecam Hotel Gołębiewski w Karpaczu w ostatnim czasie wybraliśmy się tam z przyjaciółmi. Możesz korzystać z atrakcji hotelu jak również korzystać z atrakcji hotelowych. Do dyspozycji gości jest basen, sauna, restauracja itp. Naprawdę warto.

Byłam i uwielbiam to miejsce. Zawsze chętnie tam wracam i korzystam ze wszystkich atrakcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam 2 razy w Karpaczu w hotelu. Dla mnie nie zapomniane wspomnienia. Warto sie tam wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłam w Apartamentach Pod Izbicą, fantastyczne miejsce z widokiem na góry, które znajduje się bardzo blisko wyciągu narciarskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, ze w niektórych województwach ferie trwają już w najlepsze to polecę Wam bardzo ciekawe obozy dla dzieci w wieku szkolnym. Obozy są bardzo dobrze zorganizowane   i dzieci zawsze się tam świetnie bawią. Nasze córki były już kilkukrotnie na takich wyjazdach i zawsze po powrocie powiadają nam jak było cudownie i pytają cy będą mogły przy najbliższej okazji znowu pojechać 

https://www.kompas.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

koniecznie musze zaraz prześledzić wasze propozycje bo chcemy w polowie czerwca wybrać się właśnie w te tereny i mam nadzieję, że jeszcze spokojnie uda znaleźć się coś ładnego i przytulnego 

 

https://snkancelaria.pl/

Edytowane przez sewos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 464
    Tematów
    5 049
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×