Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
mariaawaria.1986

wakacje marzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Podróżujecie sporo po Polsce i po świecie, a gdzie chcielibyscie spedzic wymarzone wakacje? Ja zacznę: Japonia. Póki co poza zasięgiem finansowym, ale marzyć trzeba :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Fidżi. Chciała bym zobaczyć te słynne wulkany. Jak na razie zbieram ale może uda mi się spełnić swoje marzenie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paula, fidżi to także moje marzenie. A drugie (żeby nie było że ściągam) to Kuba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwik

Marzy mi się podróż dookoła świata, a co! Jak szaleć z marzeniami to na calego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecała bym do Londynu. Chciałam zobaczyć Big Ben. Może to nie jest wygórowane marzenia. Ale moje własne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka pisała o Japonii. Ja myślę, o Chinach. Ciekawość mnie przyciąga ale kasy brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę o Tajlandii. Pierwszy krok? Założyłem temat na tym forum, będę zbierać inspiracje i ważne destynacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUSTRALIA! Odkąd pamiętam zawsze chciałam zwiedzić największe miasta, poznać tamtych ludzi, posmakować ich jedzenia i zaznać stylu życia. To miejsce, które fascynuje mnie od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Islandia i Nowa Zelandia! Już odkładam pieniądze do świnki skarbonki na spełnienie tych marzeń :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włochy. Od dziecka marzę by tam się znaleźć, by mieć kasę, aby podróżować po Włoszech, zwiedzać różne miejsca, jeść te cudowności, jakie podobno we Włoszech cudowne. Jeszcze trochę może i moje marzenia się spełnią. Trzeba tylko dobrze odkladać;) Ale jak to zrobić, jak stale jakieś wydatki;(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapla

Ja już Włochy i Hiszpanię zwiedziłam, teraz pora na Sardynię, wiele dobrego słyszałam o tej wyspie i muszę się przekonać o tym osobiście, właśnie szukam sobie noclegu na polecanej przez koleżankę stronie http://wakacjenasardynii.pl/noclegi/ mówiła że tam są pewniaki i nie będę miała problemu z rezerwacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Tajlandia. Moje marzenie, które bardzo chcialabym spełnić, ale na tę chwilę jeszcze poza moim zasięgiem finansowym. Podobno życie tam w sensie hotele, jedzenie, atrakcje nie są drogie, tylko ten przelot. To prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się Kuba, ale niestety wycieczki są potwornie drogie. Póki co podróżuję oglądając zdjęcia i filmy i mam nadzieję, że w końcu się uda pojechać i mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andziaczek masz rację, wycieczki są tak mega drogie. Wszędzie mówią, że teraz to wakacje za granicą tańsze niż w Polsce, ze każdego stać. Ale odwiedzasz takie biuro podrózy i dosłownie zdajesz sobie sprawę, że nie możesz sobie na nic na chwilę obecną pozwolić, bo Twój budżet woła o pomstę do nieba. ja też przeglądam stale zdjęcia, marzę, by wyruszyć, by nie myśleć co będzie, ale mieć trochę kasy, zapłącić lecieć. ale jestem realistką i po prostu ciężko czasami zrealizować pewne marzenia. i jak tu żyć. tzreba wierzyć ze się uda. co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy Norwegia i słynne fiordy. Ostatnio nawet poznałam w pociągu ludzi mieszkających tam na stałe (akurat wracali z odwiedzin w Polsce), mieszkają tam 5 lat i mówili, że cały czas są pod ogromnym wrażeniem krajobrazu - do tego nie da się po prostu przyzwyczaić i wcale im się nie dziwie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlakiem Zamków na Dolnym Śląsku :)

Bolków - Książ - Wałbrzych i wszystkie ciekawe miejsca po drodze do zobaczenia. Wyjazd na kilka dni a w Bolkowie na wakacje fajny festiwal się odbywa, dość nietypowej muzyki ale warto to zobaczyć conajmniej raz w życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku jedno marzenie spełnię i choć nie są to najdalsze zakątki świata to nigdy nie było mi po drodze - jadę na dwa tygodnie do Lizbony <3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wspomniał Maltę i ja też myślę że się tam wybiorę w przyszłym roku, widziałam ciekawe oferty w Aga Travel i pomyślałam że skoro tam jeszcze nie byłam to pora się wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest świetnie, polecam, w tym roku nie było mnie stać na wyjazd zagraniczny ale byłem na Mazurach z rodzinką i też wcale nie było źle, dzieci oczywiście zachwycone są do dziś Mazurolandią http://www.mazurolandia.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce mamy tyle pięknych miejsc i zakątków, że wcale nie trzeba szukać daleko aby udać się na wycieczkę swojego życia. Warto zacząć chociażby od Warszawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wymarzone wakacje są w ciekawym miejscu i nie kosztują mnie zbyt wiele. Dlatego zawsze bardzo staram się znaleźć jak najtańsze miejsca i wycieczki. Ostatnio natknęłam się na stronę:  https://fifitravel.pl , a dzięki temu znalazłam bardzo tanie wycieczki profesjonalnie zorganizowane. W końcu jadąc na wycieczkę będę mogła wypocząć.

Edytowane przez Kamilla36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to co roku się zmienia :D Ale wiadomo że możliwości są bardzo duze obecnie więc i nowe pomysły przychodzą też do głowy :) Może ktoś z was wpadł na pomysł żeby odwiedzić miejsca znane z filmów, seriali? Może taka podróż filmowa chodzi wam po głowie :) Ja na stronce https://story-planet.com/pl/plot/details/339 znalazłam ciekawe miejsca właśnie związane z fabułą mojego ulubionego filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×