Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
adik_lewik

Kenia z biurem? Z jakim?

Rekomendowane odpowiedzi

Jka w temacie: kto był w Kenii, z jakim biurem i jak to biuro się sprawdziło w roli organizatora? Rozważam - biuro czy samodzielna wyprawa z przyjaciółmi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam! Wybrzeże Mombasy, hotel Mombasa-bamburi Beach z biurem przez Travelplanet za 3600 około. Warto, warto, warto - pięknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Juventus Super biuro. Zajdziesz odpowiednia wycieczkę za nie duże pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam też na wycieczce "Sniegi Kilimandzaro" z Itaka dwa lata temu - Kenia plus Tanzania - i w100% moge polecic. Objazdówka fajnie zorganizowana - cztery dni safari, zaliczenie trzech parków, noclegi w atrakcyjnych loggach, odwiedzenie wioski Masajów i odpoczynek nad Oceanem Indyjskim - niezapomniane wrażenia. 

Edytowane przez mary_lee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danka

Jadąć do Kenii z biurem czy bez  trzeba pamiętąć,że obok pięknych widoków krajobrazowych, super safari itd. człowiek zderza się ze straszliwą biedą - nie pojechałabym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam z Rainbow Tours - jestem bardzo zadowolona. Hotel Papillon Lagoon Reef w Diani niedaleko plaży. 6 i pół tysiąca za 9 dni all inclusive (kupowane last minute więc pewnie w regularnej cenie droższe) ale do tego trzeba koniecznie dokupić wycieczki - być w Kenii i siedzieć w hotelu to jakaś skrajna głupota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka rad: w Kenni warto mieć dużo drobnych - półdolarówek, za każdy dobry uczynek chcą tipa.

Dobrze jest łykać coś antymalarycznego (doradza w aptece co),

Jeśli na safari mieszkacie w domkach-namiotach to nie trzymajcie w środku jedzenia - jeśli nie chcecie wizyt rozmaitych małpek, żuków, żuczków i robil ;)

Czekam aż mi dzieciaki podrosną i jadę z nimi jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kenii warto lecieć na własna rękę i wybrać sie na 7 dniowe safari z tubylcami. Jest mnóstwo możliwości. Najlepiej jechać w tereny graniczące z tanzanią bo tam zwierząt jest o wiele więcej. Polecam spanie w namiotach, wycieczki w małych grupach Jeepami i nocne safari ... ja trafiłem np. na nocne polowanie na zebry. Niezapomniane przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić luksusowe wakacje w Kenii z Travelstories,  perfekcyjna organizacja szyta na miarę potrzeb klienta, w tym ekskluzywne safari <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×