Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
a_nowy

Grecja Kreta

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu miłośnicy Krety? Ale nie tej widzianej z okna hotelu, tylko prawdziwej, odkrywanej samodzielnie, smakującej oliwkami i fetą? ja byłem juz trzy razy i wrócę na pewno - piękne miejsce. I mały konkurs na rozruszanie - co jest na zdjęciu? Do wygrania.... uśmiech prezesa ;) 

dikte.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Krecie, ale tego cuda ze zdjęcia nie widziałem. Co to? Gdzie to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła zagadka! Nie mam pojęcia gdzie to dokładnie! Byłem na Krecie w maju zeszłego roku i w zgodnej ocenie mojej i żony Laguna Balos była najpiękniejszym miejscem, jakie w ogóle widzieliśmy w życiu - przepiękne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na krecie chyba zawsze dużo ludzi co>> jak nad Bałtykiemw  sezonie????? Bo jednak z kim nie rozmawiasz, większość wybiera Kretę. Kos chyba mniej oblegiwany prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwik

Kreta to rzeczywiście bardziej popularny kierunek niż Kos ale jest tez znacznie większa. Ja byłam we wrześniu 2017 i tłumów nie było nawet w niektórych knajpkach były ceny niższe niż w karcie ze niby poza sezonem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. no ja w tym roku na kos z rodzinką we wrześniu, pierwszy raz Grecja, ale mam nadzieję, że potem dla porównania wybierzemy i Kretę i będziemy mogli obiektywnie okreslić, ktore miejsce nam się bardziej spodobało. Bo opinii tyle co ludzi. każdemu podoba się coś innego i dla każdego na pewno inna wyspa ma swój urok i jest tą najcudowniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My to samo. Teraz też będziemy na Kos, a okaże się, co wybierzemy potem hehe;))) a którego jedziecie i w jakiej części. My my będziemy na aktiv beach klub;) więc się okaże jak tam nam będzie się podobać. najbliżej jest do kardasmeny z tego co nam powiedzieli i niby to miasteczko ma swój urok i czar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam Krecie. Miejsce na zdjęciu cudowne. Kreta ponoć tez rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Genialne krajobrazy. Zdjęcie mega wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zacznę zaraz załować, że nie wybralam jej, tylko KOS...... ale tak nam namawiano, że Kos super, ślicznie, najpiękniej i tak wybraliśmy. a teraz coraz więcej slyszę o krecie.... hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy był ktoś z Was na Zakynthos ? Patrząc po zdjęciach wygląda super, lecz szukam opinii od kogoś kto tam był i jest w stanie polecić fajny, a zarazem nie drogi hotel :) No i czy szukać z bura podroży , czy na własną rękę ? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka była i powiedziala, że tez po zdjeciach była oczarowana, a jak tam sie znalazła to jeden wielki syf. ze tylko w danym kompleksie hotelu cudownie i pięknie, a wyjście poza teren to jedna wielka masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mary_lee uśmiech prezesa mknie do Ciebie :D

@Stefek byłem na Zakynthos dwa razy, pierwszy z biurem, drugi na własną rękę. ZA każdym razem było inaczej, za każdym pięknie, za drugim taniej ;) Założę cały temat osobny o ZAkynthos, zapraszam tam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda, cuda cudeńka. Grecja ogólnie słynie z pięknych fiordów, plaż i wody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uważacie ze na własną rękę wychodzi naprawdę taniej? Ale chyba tylko wtedy, gdy sami gotujemy co?? Bo jeśli wszystko zaplanować samemu, a do tego jeść w knajpkach, to może się okazać, że to będzie dużo droższa opcja, niż all inclusive w hotelu, prawda??? Ja uważam, że tak to właśnie wygląda. I jeśli wybieram wakacje, to wolę z biurem podróży, który od A do Z wszystko za nas załatwi a  my niczym nie musimy się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia każdy wybiera to, co wybiera tzn,. to, co woli. Dla mnie all inclusive to brak miejscowych specjałów, rozwodniony alkohol i masówka - ale jeśli chodzi o oszczędności, rzeczywiście może okazać się, że jest taniej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na Krecie w Hersonissos 2 latat temu po raz pierwszy i się zakochałam - w tym roku zn ów tam wracam. Idealny miks imprez, port, plaża pieszczysta i niedaleko do Malii. Hersonissos moja miłość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem pojechać na Kretę ze względu na pałace w Knossos, byłem i się nie zawiodłem - niesamowite miejsce. Natomiast wycieczka byłaby niekompletna bez wizyty w muzeum archeologicznym w Heraklionie, gdzie poznajemy też historię wykopalisk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×