Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
damian

Kanary moja miłość

Rekomendowane odpowiedzi

Załozyłem ten watek dla wszystkich fanów Wysp Kanaryjskich - raju turystycznego, który nigdy (przynajmniej mnie) się nie nudzi. Byłem na Lanzarote, Gran Canarii, La Gomerze (półd nia-wyceiczka tylko) i Teneryfie. Została mi jeszcze Fuertaventura - byliście? Jak wrażenia? :$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tam gdzie ty @damian i na Fuercie też i uważam, że ro właśnie jest najpiękniejsza wyspa kanaryjska. polecam wynająć auto choć na jeden dzień i wybrać się wzdłuż wyspy do miejscowości Corralejo, gdzie po drodze przejeżdża się przez park z fantastycznymi wydmami oraz pięknymi plażami. Poza tym must see to cały Półwysep Jandia - turyście wiedzą, co dobre bo walą tu tłumnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuerteventura kusi miłośników sportów wodnych warunkami do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Nie można tu narzekać na za słaby wiatr ;) W tym sensie Fuerta jest podobna do Lanzarote, ale na tym podobieństwa się kończą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daria, fani Kanarów nie wybaczą Ci tej wypowiedzi! Przede wszystkim Fuerta jest o wiele dłuższa, a cały jej wschodni brzeg pokryty jest boskim piaskiem przywianym z Sahary a na Lanza - kamory, kamory, kamory ;P A wracając do tematu - Fuerta moja miłość :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku właśnie na Lanza przymierzyłem się pierwszy raz do kajta i pokochałem go totalnie. Jesienią kajtowałem jeszcze na Helu, tak mi się spodobało więc akurat to co powiedziała @Daria to dla mnie duuuuży plus i super info!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienek

ja też jestem zakochany w wyspach kanaryjskich, szczególnie kocham teneryfę.  W te wakacje zrobiliśmy wyjątek i pojechaliśmy na majorkę i muszę przyznać że mam dylemat. Zachowałem się w tej wyspie, w miejscu gdzie byliśmy La mola a dokładnie tu: http://blueskymallorca.com/  Było cudownie, rano jak wstawałem budził mnie piękny widok z klifu,  miałem problem żeby wrócić, chciałem tam zostać na zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z dziewczyną byliśmy na Teneryfie w miejscowości Las Palmas ! Piękne apartamenty w super cenach, baseny, palmy i blisko na plażę ! Atrakcje noce tylko w Las Americas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki termin jest waszym zdaniem najlepszy na podróż na Kanary? Ja byłem już kilka razy w rożnych porach roku i myślę że maj/czerwiec - wyspy powoli zaczynają się nagrzewać, kończą się deszcze i można korzystać z uroków wysp przed wielkim najazdem turystów z całej Europy.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@a_nowy, co kto lubi - ja lubię się "usmażyć" na słońcu raz w roku więc wybieram czerwiec końcówkę - turystów jeszcze nie tak dużo jak w lipcu a już cieplutko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na Teneryfę raz do roku we wrześniu i kocham to miejsce. Mam tam rodzinę więc nie muszę się martwić o nocleg, a znam już na pamięć chyba każdy zakątek wyspy:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin FCCI

Witam. A ja pozwolę sobie wrzucić reklamę :) Nie robimy tego dla pieniędzy a dla popularyzacji wyspy https://www.facebook.com/Fishing-Club-Canary-Islands-326112304084930/ Organizujemy naprawdę tanie noclegi i dzielimy się całą zdobytą wiedzą która ma na celu zminimalizowanie kosztów wyjazdu. Śmiało można pytać. zawsze służymy pomocą chyba, że jesteśmy na wodzie :)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWietne wieści dla miłośników Hiszpanii! Kraj otwiera granice 1 lipca, bez obowiązku kwarantanny.

Jeśli chcesz ' zaszaleć w luksusie' i z dala od tłumów warto rozważyć czarter jachtu na Majorce https://carter.eu/polecane-oferty/czarter-jachtow-na-majorce

Inna ciekawa opcja to jakiś kameralny, butikowy hotelik na Ibizie i lets go party!https://carter.eu/kierunki/europa/hiszpania/ibiza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.grandhorizonresort.com/pl/

Grand Horizon oferuje swoim gościom doświadczenia inne niż w tradycyjnych. Wyposażony w najnowocześniejsze technologie dla komfortu i dobrego samopoczucia swoich gości, posiada przestronne części wspólne do wypoczynku i oderwania się od ponurej rzeczywistości. Zrelaksuj się w zadbanych zakątkach naszego resort lub zachwyć się nadzywczajną ofertą gastronomiczną naszych dwóch luksusowych restauracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 503
    Tematów
    5 144
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 087
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    witolddzik
    Najnowszy użytkownik
    witolddzik
    Rejestracja
×