Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
techu

Dywaniki i wykładziny do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Macie w swoich domach dywaniki albo jakieś mniejsze wykładziny, które powodują, że w domu jest bardziej przytulnie i przyjemnie? Ja do tej pory nie miałam ale zastanawiam sie nad zakupem jakichś bo jednak zaczęło mi brakować. Znalazłam taki sklep techem-wycieraczki chodnik na przedpokój  i chyba tutaj coś zamówię bo spodobało mi się kilka wzorów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dywaniki w domu, w miejscach takich jak łazienka i sypialnia. Poza tym uważam, że zbierają za dużo kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas jest mała sypialnia i tak zasanawialiśmy się nad pokryciem podłogi aby nie przytłoczyć pomieszczenia. poczytaliśmy sobie jednak różne poradniki jak choćby tu https://infobudownictwo.pl/mala-sypialnia-jak-ja-urzadzic/  i zdecydowaliśmy, że mały dywanik i fajne jasne panele będą grać idealnie i rzeczywiście tak jest - sprawdza się i wygląda fajnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowoczesny przedpokój z siedziskiem to doskonałe połączenie funkcjonalności, elegancji i komfortu. Projektowanie takiego miejsca wymaga uwzględnienia zarówno praktycznych potrzeb, jak i estetyki, aby stworzyć harmonijne i przyjemne otoczenie dla domowników oraz gości Nowoczesne wnętrza często charakteryzują się prostymi liniami i minimalistycznymi detalami. Przedpokój powinien być urządzony w taki sposób, aby unikać nadmiaru mebli i ozdób, co stworzy przestronne i eleganckie wrażenie. Głównym elementem przedpokoju może być stylowe siedzisko, na przykład ławka lub sofa z designerskimi poduszkami. Siedzisko nie tylko dodaje komfortu, ale także może pełnić funkcję przechowywania, jeśli ma schowki lub szuflady pod siedziskiem.  https://kludo.pl/blog/news/nowoczesny-przedpokoj-z-siedziskiem-aranzacje-z-produktami-kludo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×