Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Seawinds

Czy należy mi się odszkodowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważmy hipotetycznie: pojechałem turystycznie do Chin albo Włoch, a że jest koronawirus to mnie objęli kwarantanną - i nie mogę normalnie pracować, przez co nie otrzymuję wynagrodzenia. I czy coś takiego łapałoby się pod opisywane na świadczenie z tytułu utraconego dochodu?!? Jeśli tak, to kto by je wypłacał: ubezpieczyciel biura podróży czy jakiś inny podmiot :roll: :idea: :?:

Edytowane przez Seawinds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.09.2021 o 13:44, Seawinds napisał:

Rozważmy hipotetycznie: pojechałem turystycznie do Chin albo Włoch, a że jest koronawirus to mnie objęli kwarantanną - i nie mogę normalnie pracować, przez co nie otrzymuję wynagrodzenia. I czy coś takiego łapałoby się pod opisywane na świadczenie z tytułu utraconego dochodu?!? Jeśli tak, to kto by je wypłacał: ubezpieczyciel biura podróży czy jakiś inny podmiot :roll: :idea: :?:

Albo co gdyby z tego powodu zmarła osoba z rodziny np. https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-za-smierc-matki/

Czy np. brak szczepienia może być powodem do nie wypłacenia takiego odszkodowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje kwestia uzyskania odszkodowania za wypadek w Wielkiej Brytanii. Mój brat pracował tam 6 lat i został potrącony przez samochód. Od ponad roku ma problemy ze zdrowiem. Niedawno dowiedzieliśmy się o zasiłku http://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/personal-independence-payment-pip-co-to-jest-i-kiedy-mozna-otrzymac/ . Świadczenie to jest wolne od podatku i niezależne od sytuacji finansowej.  Nie sam fakt niepełnosprawności uprawnia nas do tego benefitu, ale raczej to, jaki rodzaj pomocy w związku z niepełnosprawnością czy chorobą jest nam potrzebny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 503
    Tematów
    5 144
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 087
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    witolddzik
    Najnowszy użytkownik
    witolddzik
    Rejestracja
×