Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
greg67

Wakacje w hotelu nad morzem

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Grzybowo, to oferta hoteli jest całkiem bogata, do tego ta miejscowość jest tańsza niż na przykład Kołobrzeg czy Krynica Morska. Ciekawą propozycją jest na przykład hotel nad morzem, zobaczcie pod tym adresem https://www.hotelsaltic.pl/ Wydaje mi się to dobra opcja, szczególnie jeśli planujecie weekend w SPA dla dwojga, ale nie macie komu zostawić małego. Otóż Saltic oferuje usługi animatorki, która zajmie zabawą Waszego szkraba, tak więc będziecie mieć także chwile tylko dla siebie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzybowo to raczej spokojna miejscowość, oby nie zrobili tymi swoimi hotelami tego co Gołębiewski w Pobierowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja wakacje nad morzem spędziłam w Pucku. A zdecydowałam się na to miejsce po przeczytaniu tego wpisu na blogu https://magazynkobiecy.pl/puck-na-urlop-w-2022-poznaj-atrakcje-tej-miejscowosci/Wybierając, się w ten region warto zdecydować się na apartamenty Puck znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie z Zatoką Pucką. Miasto leży w malowniczej okolicy, a widok na zatokę zapiera dech w piersiach.

Edytowane przez Iheget

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi