Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Paula

Czym na wyjazd, wycieczkę wczasy? Samolot, autobus, samochód? Czy może inne sposoby?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani, czy jeździcie, wybieracie sie na wyjazd? Czy jest to autobus, samochód, samolot ,a może macie swoje sposoby. Podzielcie sie doświadczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do 1000-2000 km wybieram auto ale trasę dzielę na odcinki, wtedy rodzina daje radę a i kierowca ma coś z wyjazdu. Generalnie wygląda to tak, że jedzie się 4-6 godzin i na miejscu coś fajnego zwiedza potem trzeba przekimać i kontynuować zwiedzanie rano albo zaraz rano jadę dalej. Można w ten sposób zwiedzić całą Europę

Dalsze podróże to tylko samolotem póki nie ma jeszcze kolei Hyperloop:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie i po co :) jeżeli chodzi o Polskę lub naszych najbliższych sąsiadów, zawsze podróżowałam ze znajomymi samochodem, robiliśmy sobie po drodze przystanki i wszystko sprawnie szło. Dalej już tylko samolot, bo to jak dla mnie najwygodniejszy środek transportu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam autobus. Jeżdżę nim często. Oczywiście mowa o wygodnym autobusie. Bardzo dobrze wspominam każdą podróż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie króluje motor. Podróż jest przyjemnością samą w sobą a po drodze tankowanie papierosek ,tankowanie, kanapka, piękne widoki i luz w podróży. Dojeżdżam zmęczony, rzadko suchy ale absolutnie zawsze szczęśliwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nin

Ja lubię piesze przechadzki. Rewelacja. Wiadomo, że daleko sie nie zajdzie ale jak można sie super dotlenić. Naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latam samolotem, gdy daleko. Autem jeżdżę gdy bliżej (i taniej) niż samolotem. Motor mi się marzy, ale to jeszcze parę lat odkładania pieniędzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu jechalam autokarem jakieś 1000km, i dla mnie to by ła droga przez mękę, serio. Powiedzialam sobie nigdy więcej, nawwrt jeśli to miałaby być mega fajna oferta. człowiek dojeżdża na miejsce, to jest tak wykonczony, że przez 3 dni dochodzi do siebie, z dea dni jest fajnie i powoli koncza się wakacje i trzeba wracać. a jak wróci, to kolejne 3 dni dochodzi, by minęło zmęczenie wielogodzinnej podrózy. straszneeeee. a ktoś z was podróżował autostopem kiedys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autostopem nie podróżowałem. Wolę samolot. Szybko. łatwo i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autostopem podróżowałem na studiach, teraz - samolot (tanie linie) i auto

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na krótkie wyjazdy - polski bus. Mają świetne promocje - do Budapesztu jechałam w 2 strony za niecałe 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę samolot. Teraz loty są naprawdę mega tanie, a to podróżowanie busami to jest zazwyczaj męczarnia. jedziesz gdzieś, a otem zamiast zwiedzać, to większość czasu spędziłbyś w łóżku, bo jesteś tak wygięty, zmasakrowany i bez sił. Nie wiem czy to dobre. i tak samo jak slucham ze ktoś jedzie autem do Chorwacji.  to dla mnie jakiś szok. przecież taka podróż wymęczy człowieka na kilka dni, a gdzie tu super wakcje i cudowny odpoczynek pełen relaksu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham sówj samochód i zawsze na wjazd jeżdżę nim. Choć marzy mi się,że to ktoś mnie zawiózł. Oczywiście autem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę samoloty. Szybko, łatwo i przyjemnie. Nie musisz się martwić o to czy dojedziesz czy nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu jest udowodnione, że amolot to najbardziej bezpieczna forma transportu co nie;)) więc i wygodnie i szybko i bezpiecznie. czego można chcieć więcej;))) hehe;))) Jedynie nie zawsze wychodzi tak tanio. no ale jeśli ktoś umie odpowiednio szukać, to podobno można latać za naprawdę niskie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę podróżować samochodem,  gdyż najpewniej czuję się właśnie za kierownicą, choć lot samolotem to nie lada przeżycie.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nienawidzę podróży autobusem, denerwuje mnie to że jeśli mam potrzebę to muszę poczekać do następnego postoju, oraz brak miejsca na nogi. Często też przesadzają z klimatyzacją ( albo jej nie ma , albo jest jej za dużo ) 

Każdy inny środek transportu tylko nie autobus! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwygodniejsza jest podróż samolotem jeżeli chodzi o oddalone kierunki. Na terenie Polski zawsze stawiam na samochód. Wszelkie polskie busy odpadają, bardzo nie lubię takiego uzależnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja samochodem z moim facetem jak jeżdzę to dostaję nerwicę, bo doslownie dla mnie on nie bardzo umie jeździć autem i dosłownie nawet krótki wypad 20km konczy się wojną totalną i po prostu każdy wyjazd tragedia. A ktoś z Was też tak ma ? też uważacie swoich partnerów za kiepskich kierowców? teraz pojechaliśmy nad morze pociągiem, bo dosłownie tej kilkugodiznnej jazdy ja bym nie wytrzymała psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W POlsce - samochodem, za granicę - samolotem a na miejscu wynajętym autem lub komunikacją miejską w przypadku city break. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jeżdżę samochodem tam gdzie dojechać się da ;) Takie tripy są bardzo fajne szczególnie większą grupą bo często po drodze się gdzieś zatrzymujemy i zwiedzamy jeszcze więcej niż było zaplanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak daleko chcę dojechać, ale nawet podróżując do Chorwacji wybrałabym samochód - mam juz kilka takich tripów za sobą i zawsze miło wspominam samą podróż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice zawsze mieli opory jak gdzieś chciałam jechać. Nie wyobrażali sobie tego jak podróżować samemu ma osoba w moim wieku. Ale przy ustaleniu kilku zasad wszystko udało się ustalić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×