Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
AdelaidaR1

Leasing fotowoltaiki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogłoby to wyglądać w praktyce?

Firmy zajmujące się sprzedażą i instalacją ogniw słonecznych mają specjalną ofertę dla firm. Tylko trudno mi sobie wyobrazić warunki takiego leasingu. Skoro panele de facto nigdy nie stałyby się własnością przedsiębiorstwa... I jeszcze kwestia wymiany ich na nowe, jak samochodów.

Ktoś miał styczność z takimi leasingami na fotowoltaikę?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że akurat o rozwiązaniu, o którym wspominasz, nie miałem jeszcze okazji słyszeć, chociaż o fotowoltaice trochę wiem. Co więcej, ciągle staram się zdobyć jakieś nowe informacje. Moim ostatnim odkryciem jest kalkulator PV. Dokładnie chodzi mi o https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ to rozwiązanie. Pozwala raz-dwa zorientować się w opłacalności. Jeżeli myśli się o takiej instalacji, to sądzę, że warto najpierw sprawdzić i lepiej zorientować się w kosztach.  Sprawdzałaś już może ten kalkulator? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Skasować tych spamerów zaśmiecających fora a firmy na czarną listę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach ochrona środowiska naturalnego jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, które pozwalają wykorzystywać odnawialne źródła energii, przyczyniając się do tak zwanego zrównoważonego rozwoju. Inwestycje w farmy słoneczne pozwalają też uniezależnić się od paliw kopalnych, takich jak np. węgiel czy gaz.  Co więcej, z paneli fotowoltaicznych mogą korzystać nawet osoby prywatne, o ile posiadają odpowiednią przestrzeń i możliwości finansowe. Energia słoneczna jest jednym z najczystszych źródeł energii, które w perspektywie długoterminowej pozwalają też zaoszczędzić sporo środków finansowych. Polecam poczytać jeszcze https://warsawnow.pl/jakie-korzysci-przynosza-farmy-sloneczne-dla-srodowiska/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 511
    Tematów
    5 162
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 094
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Diterkotodzik
    Najnowszy użytkownik
    Diterkotodzik
    Rejestracja
×