Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Arcelia

koszulki na zmianę

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Mam takie pytanie do osób, które dużo chodzą po górach. Jak idę na szlak na cały dzień, to ile koszulek warto zabrać ze sobą na zmianę?!? Chodzenie w jednej, przepoconej już w pierwszych godzinach, raczej nie byłoby specjalnie komfortowe. A że pogoda na długi weekend czerwcowego Bożego Ciała ma być w Karkonoszach ładna, wolę się zawczasu przygotować.

To ile tych t-shirtów nosicie w plecaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 chyba wystarczą... a może niektóre materiały są oddychające, albo wchłaniają pot tak, że tego nie czuć?!?

Wprawdzie na https://royal-shop.pl/odziez-damska/t-shirty-damskie/tommy-hilfiger dominuje bawełna, ale może da się znaleźć też inne wynalazki. Takie w sam raz z myślą o poczuciu komfortu. A może bawełna byłaby odpowiednia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, kiedyś też zabierałem ich więcej na szlak. Okazało się jednak, że to był problem z nadmiernym poceniem się. Na szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie mojego nieprzyjemnego problemu. Konkretniej rzecz biorąc, to mam tutaj na myśli antyperspirant marki Etiaxil. Jakbyś chciała dowiedzieć się, jak działa, to mogę podpowiedzieć Ci, że w tym etiaxil.pl/#jak-dziala-etiaxil miejscu wszystko jest ładnie opisane. Teraz mogę wybrać się na cały dzień w góry i wystarczy mi tylko jedna koszulka. Polecam sprawdzić to rozwiązanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przypadną komuś z was koszulki męskie ze sklepu https://www.openwear.pl/koszulki-meskie? Mają spory wybór ciekawych koszulek i mój mąż często coś od nich zamawia. Współpracują z wieloma producentami odzieży, więc można znaleźć tam rzeczy bardzo dobrej jakości. Są z dobrego materiału i nie niszczą się szybko. Zdecydowanie polecam ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 044
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×