Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Sadhu

nauka mycia zębów

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zacząć przymuszać upartego osiołka do tego, żeby samodzielnie zaczął dbać o swoje ząbki?!?

Przecież nie będziemy wiecznie nad nim stać. Skończył już 3 lata, jest komunikatywny, ale szczoteczek chyba się boi. Nie wiem, z czego to wynika... Na razie odpuściliśmy temat, ale to nie może tak trwać w nieskończoność. A Wy? Kiedy nauczyliście dzieci samodzielnego mycia zębów?!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT

A może któraś z tych specjalnych, dziecięcych szczoteczek zawiera jakieś programy, które nauczyłyby go poprawnego mycia?!? Muszę jeszcze sprawdzić na https://hellodent.pl/strefa-pacjenta/szczoteczki-do-zebow-mechaniczne/szczoteczki-elektryczne-dla-dzieci - ale ktoś kiedyś o takich trybach wspominał. Myślicie, że to ma szansę dobrze zadziałać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój syn traktuje mycie zębów jak zabawę póki co, ale nie bardzo ogarnia, że szczoteczką trzeba ruszać i ciągle ją gryzie... Mam nadzieję, że pewne rzeczy po prostu przyjdą z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

404
    Tematów
    2 301
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

361
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Dragan