Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
koles11

Morze mój drugi dom

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam turystykę, wspinaczkę wysokogórską ale najbardziej kocham Morze zawłaszcza nasze polskie. A jakie jest wasze przekonanie? Wolicie polskie Morze czy  Śródziemnomorskie? Jaki klimat wam odpowiada. Opowiadajcie o swoich doświadczeniach i przeżyciach związanych z wycieczkami nad morze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde morze urzeka, choć nie każde tak samo. W Polsce mamy z żoną swoje ukochane miejsce - Dębki poza sezonem to najpiękniejsza polska plaża, cisza, spokój i piękno samo w sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uwielbiam nasze Polskie morze. Jeżeli nie udaje mi się pojechać w wakacje, zawsze znajduję jakiś jesienny lub zimowy weekend żeby tylko powdychać jodu. Niesamowity urok ma ten nasz Bałtyk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ostatni wyjazd w zimie. Rewelacja. Jodu było wszędzie pełno a pogoda lepsza niż latem. Po prostu super.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię jeździć zimą nad morze. Zupełnie inny klimat, nie ma ludzi i tego niepotrzebnego tłoku a jest przepięknie. Od razu człowiek nabiera energii do życia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz bylam nad morzem zimą i jak dla mnie masakra. wieje tak, że aż się nie chce wychodzić z domu. wszystko pozamykane, zero przyjemności. do tego polskie miejscowosci nad morzem dosłownie nie mają tego uroku calego. a jak mialabym wybierać, góry nasze są dużo piękniejsze niż samo morze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też morze zimą nie urzeka, to jest jednak miejsce na typowo letnie wypady, a ponieważ też nie lubię tłumów na plażach to jeżdżę pod koniec sezonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pod koniec sezonu nie, bo uwielbiam gorąco i dużo słońca, a czasami na koniec sezonu juz nie jest zbyt fajnie, choć tak naprawdę w Polsce od jakiś 2-3 lat nie ma porządnego lata. w tym to byla paranoja, albo chlodno albo duszno. a slonca tyle co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Nie rozumiem turystów nad polskim morzem - płacą jak za zboże i nigdy nie mają pewności ze będzie pogoda. Wolę Egipt - taniej niż nad Bałtykiem w sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety co roku nad MOrze bo się bałam wylotów, jakoś przerażala mnie ta organizacja. ale po ostatnich wakacjach, kiedy na 7 dni, 6 bylo deszczpowych, powiedzialam nigdy więcej i koniec. I do tego wydajesz dwa razy wiecej, bo co chwilę jakieś atrakcje dziecku wiec parki rozrywki, baseny i nie wiadomo co jeszcze. wracasz do domu i dosłownie masz serdecznie dość wszystkiego, jesteś zla i zamiast odpocząć, masz wszystkiego dość. Nie jadę więc juz na wakacje nad morze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to, że z roku na rok lato jest coraz gorsze. Jeszcze trochę jak tak pojdzie, chyba faktycznie zacznie w Polsce robić się coraz gorzej w kwestii turystyki. Poki co ludzi tłumy, ale myślicie ze to tak będzie dalej, jeśli u nas lato wygląda z roku na rok slabiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Mir

Bałtyk ma swój niepowtarzalny klimat. Lubię je tak samo latem jak i jesienią. Moim zdaniem fajnie można wypocząć nad Bałtykiem w Gdańsku. Są tam miejsca gdzie do plaży jest mniej niż 100 metrów np. dom przy plaży Lido http://www.lido-gdansk.pl , czyli takie klasyczne morze, a jednocześnie urok miasta, jego starówki i Neptuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk i Morze Śródziemne są zupełnie różne, ale każde ma w sobie to coś, co je wyróżnia. Bałtyk jest znacznie chłodniejszy, ale nie jest lodowaty, więc jeżeli ktoś nie lubi wysokich temperatur, może świetnie bawić się nad naszym morzem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEz kocham morze, moja mama również, ale ostatnio tak jej się porobiło ze zdrowiem, ze chciała się zapisać do domu seniora http://podtopolami.eu bardzo fajna miejscówka dla starszych ludzi i mega konkretne miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Lanckorona to malownicza miejscowość z bogatą historią i tradycyjną architekturą. Czy ktoś z Was mieszka w Lanckoronie i może polecić dobrego dekarza https://dekkart.pl/dachy/lanckorona/? Czego powinienem szukać przy wyborze dekarza, żeby mieć pewność, że praca zostanie wykonana solidnie i profesjonalnie? Czy w okolicy są jakieś renomowane firmy dekarskie, które oferują kompleksowe usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój również :) Uwielbiamy z mężem jeździć nad morze. W tym roku padł wybór na Gdańsk. Mamy dużo planów więc chcemy przyjechać, aż na tydzień i porządnie wypocząć. Szukamy ciekawego noclegu z dobrą lokalizacją. Znajomi polecają  https://svager-apartamenty.pl/apartamenty/ Czy ktoś korzystał z tej strony i może więcej napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×