Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Natalia

Nie morze, nie góry

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie morze i nie góry, to co? Wielu by się zastanawiało. My mamy doskonałą alternatywę, a mianowicie wieść w województwie Wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim- Boszkowo. Dla osób, które nie przepadają za aktywnością górską lub dla tych, którym nie do końca podoba się urlop nad Bałtykiem, Boszkowo będzie doskonałym wyborem i dla singli i dla rodzin z dziećmi. Piękne, ciepłe i przede wszystkim bardzo czyste jezioro, z wieloma licznymi plażami, w tym jedną prywatną mieszczącą się tuż przy Hotelu Sułkowski. Oprócz tego i inne hotele, liczne pensjonaty, domki, kempingi i pola namiotowe. Dla każdego, coś miłego. Będąc jeden raz w tym miejscu, zakochałam się w nim na zabój i jestem pewna, że jeszcze nie raz Boszkowo okaże się być punktem moich, naszych wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może troszkę bliżej Sława. Piękne duże jezioro. Piękne lasy i raj dla grzybiarzy. Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta sława to jaki to kierunek?? sporo jest w Wielkopolsce fajnych miejsc nad jeziorem. będąc młodą, Skorzęcin to był nasz kierunek, ale to dla mnie jest miejscowość dla ludzi chcacych zabawy. jakoś dla rodziny z dzieckiem nie bardzo. dawno tam nie byłam, więc może się coś zmieniło? ale chyba to juz jest nastawione na grupy nastolatków spragnionych alkoholu i szaleństwa co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, na pewno będziuecie zadowoleni. woda mega czysta, pomosty, zadbane wszystko. nawet, jeśli nie checie wybrać tego drogiego hotelu, można wybrać się na płatną plażę, tam kilka złotych się płaci. masa atrakcji, zabaw z animatorami. my nie płaciliśmy, bo byliśmy w tym ich drugim hotelu Vitalia. też standard, ale trochę niższy, więc idzie się tam i nie płaci. ale jest naprawdę mega miejsce i dla rodzin z dziećmi i dla grupy znajomych, do tego jak nad morzem, miejsca do gier, kebaby, pizzerie itp heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×