Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Daria Nowicka

jak szukać tanich noclegów

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej chyba wyjdzie skorzystanie z usług porównywarek cen i tym podobnych stron. Zwykle tego typu rzeczy używam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie ostrożnie podchodziłbym do tych dużych portali z noclegami. Mieliśmy kiedyś nieprzyjemną sytuację, gdzie nagle zostaliśmy bez noclegu bo jednak informacja o naszej rezerwacji zatrzymała się właśnie na pośredniku, a nie dotarła do hotelu i w środku sezonu zostaliśmy bez miejsca do spania. ;/ 

Dlatego ostatnio korzystaliśmy np z https://hotelowa7.pl/, jest tam normalnie kontakt do każdego obiektu, który mają, załatwiasz wszystko od razu z nimi i przynajmniej masz pewność, że zarezerwowało się nocleg. 

Myślę też, że porównywarka porównywarką, ale nigdy nie zaszkodzi jednak samemu skontaktować się z danym hotelem czy pensjonatem i ich osobiście zapytać o ceny, bo myślę, że jednak nie zawsze na tych stronach jest podana ta najniższa, wiadomo – różnie bywa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A ja nie korzystałam z dużych portali z noclegami ostatnio, kiedyś mi się zdarzało nawet a teraz to raczej szukam takich apartamentywroclaw24.pl apartamentów na wynajem, akurat te są w doskonałej lokalizacji. Są wygodniejsze niż nocleg w zatłoczonym hoteli i zwykle tańsze niż hotele w centrum miasta

Edytowane przez kamea

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej przez Airbnb no i poza sezonem, wtedy jest tam mnóstwo cudnych noclegów w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zalezy od kraju. W wielu krajach balbym sie spac za darmo , zyjac bowiem za granica wiem co tam sie dzieje. Jestem podròznikiem z b. duzym stazem i z doswiadczenia wynika, ze najlepiej szukac noclegow u prywatnych, co prawda nie ma ich duzo w sieci w wiekszosci przypadkow sa zawsze przejete przez posrednikòw, a to oznacza dodatkowe oplaty. Ja od lat wynajmuje na poludniu Wloch  nie w jakiejs dziuurze a w miejscu polozonym przy atrakcjach turystycznych i za cale mieszkanie place mniej niz nad morzem w Kolobrzegu za lòzko. Ale znam wlasciciela, kto nie wie jak sie ustawic placi wiecej nawet przez stosunkowo tani portal. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

292
    Tematów
    1 871
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

222
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Suaweq