Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
vatsa

mieszkanie w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja córka rozgląda się za jakimś ładnym mieszkaniem w Łodzi. Chcemy by było one w bezpiecznej dzielnicy i z dobrym dostępem do sklepów czy szkoły. Polecicie coś?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą opcją do zamieszkania jest Przędzalniana 64 w Łodzi. Inwestycja jest już w większej części ukończona w i etapie. Pozostaje etap II i całość będzie gotowa. Teren ogrodzony i zamknięty daje kameralność całej budowie. Tutaj https://www.przedzalniana64.pl znajdziecie więcej szczegółów i sprawdzicie, które mieszkania są wolne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że sam ostatnio rozglądałem się za nowym mieszkaniem dla swojej rodziny. My jednak szukaliśmy mieszkania w stolicy. Ostatnio udało mi się znaleźć osiedle Stella ulokowane na warszawskim Bemowie. Tak po prawdzie, to zawsze chcieliśmy tam mieszkać. Brakowało nam jednak wcześniej takiej inwestycji mieszkaniowej, jak to osiedle. Muszę przyznać, że projekt przypadł nie tylko mi do gustu, ale także mojej żonie. Gdybyście chcieli dowiedzieć się, jak to wygląda, to wystarczy zajrzeć pod ten https://www.profbud.info/mieszkania-bemowo adres w sieci i popatrzeć. Swoją drogą przy okazji widziałem, że ten deweloper realizował także inwestycje w Łodzi. Sprawdź, może akurat znajdziesz na ich stronie internetowej coś odpowiedniego dla swojej córki. Mnie podoba się też to, że w tym przypadku jest to wysoki standard, czyli dokładnie tak jak lubię najbardziej. Widziałem, że mają nawet nagrody branżowe. W razie czego wszystko bez najmniejszego problemu znajdziesz na powyższej stronie w internecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to znam osiedle w Łodzi na którym chciałbym zamieszkać i jest to Nowe Miasto Polesie, czyli osiedle położone w spokojne okolicy, w pobliży terenów rekreacyjnych. Na osiedlu będzie dużo zieleni i lokali usługowych co jest bardzo wygodne dla mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialam, ze teraz tez powstaje ciekawy projekt deweloperski w Lodzi - https://novafinances.pl/inwestycje zobaczcie sobie, ja nawet zlozylam na niego oferte, bo jednak oszczednosci dobrze dywersyfikowac a nieruchomosci to zawsze pewniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 503
    Tematów
    5 144
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 088
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    pani_4
    Najnowszy użytkownik
    pani_4
    Rejestracja
×