Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Paula

Najgorsze hotele

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jakie według was są najgorsze hotele na jakie trafiliście? Czego unikać? Jakich hoteli nie odwiedzać? Jakie są wsze doświadczenia? Ja pojechałam kiedyś z narzeczonym do pensjonat gdzie nie było ciepłej wody, było strasznie zimno, sierdziło wilgocią. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paula, dawaj od razu nazwę i adres żeby wszyscy mogli unikać. Ja zawsze korzystam z tripadvisora przy wyborze hotelu - z mojego doświadczenia taka forma sprawdzania jest najlepsza, mają dużo użytkowników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pojechałem z żoną do Chałup. Znaleźliśmy numer w internecie do miejsca, które nazywało się villą, na zdjęciach wszystko wyglądało ok, ale to był chyba tylko jeden normalny pokój "pokazowy". Jak trafiliśmy na miejsce, żonie aż łzy napłynęly do oczu, grzyb na ścianie, brudne pościele, wszystko mało co się nie rozwaliło no i łazienka na korytarzu. Nie jestem pewnien czy to miejsce jeszcze istnieje, ale teraz już nie ufam miejscom z wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyślcie że jedziecie za granice i trafiacie na cos takiego masakra. Najlepiej jest unikać takich miejsc albo postarać się sprawdzić jak to w rzeczywistości wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat. Były tam ciekawostki czego unikać i na co zwrócić uwagę. Naprawdę jest jeszcze wiele naciągaczy na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w wielu miejscach można spotkać brud, smród i ubusto. Trzeba unikać takich miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest szukać noclegów i hoteli ze zdjęciami, jeśli w ofercie zdjęć jest mało, bądź nie ma w ogóle to prosić mailowo o ich przesłanie. W ten sposób unikniemy rozczarowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej, ja też tak często robię, że proszę o przesłanie dodatkowych zdjęć na maila, żeby upewnić się na co mam się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jeżdżę z polecenia znajomych czy rodziny, bo nie ufam internetowym naciągaczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że publiczne komentowanie na forach hoteli może nie do końca być takie łatwe :) Hotelarze ścigają i posądzają o takie rzeczy CHYBA, że komentarz jest poprarty dowodami (typu zdjęcia) miejscie to na uwadze bo to delikatna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 044
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×