Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
zypolek

Jaka farba do włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam wybrać się na wiosnę na kilka tygodni na nurkowanie. Muszę farbować włosy, bo bez tego wyglądają dramatycznie. Jaką farbę wybrać, żeby po kilku tygodniach kontaktu z wodą morską utrzymać je w dobrym stanie? Tzn. żeby ten kolor nadal wyglądał naturalnie? To w ogóle jest do zrobienia? Patrzyłam tutaj i farby Matrix wyglądają z opisu na pierwszą ligę. Czy aby na pewno? Cena jest rozsądna. Ewentualnie - jakie marki polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat tym zagadnieniem związanym z włosami, o którym wspominasz w swojej wypowiedzi, się nie interesowałem. Chociaż ogólnie na temat pielęgnacji włosów miałem okazję trochę poczytać. To dlatego, że szukałem informacji jak dbać o moje rude włosy. Na szczęście udało mi się znaleźć materiał, z którego dużo się dowiedziałem. Jeżeli także posiadacie taki kolorów włosów, to polecam zajrzeć pod ten  https://www.ezebra.pl/pl/blog/jak-dbac-o-rude-wlosy-by-zawsze-doskonale-wygladaly-1614166203.html adres w sieci, poczytać i zadbać o siebie. Pozdrawiam!

Edytowane przez greg67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem morskiej wody i słońca włosy zazwyczaj niestety nieco dostają w kość i to jest nieuniknione. Jeśli zależy Ci, żeby kolor się utrzymał to musisz wybrać naprawdę dobrą farbę. Tutaj znajdziesz bardzo dobre farby. Koniecznie wybierz farbę trwałą! Moze to być np. Tahe albo Fanola. A do tego polecam jakiś kosmetyk na lato, na przykład jakiś krem ochronny z filtrem uv, żeby włosy nie wyblakły za szybko i sie nie przesuszyły od wody i słońca. Kerastase ma super kosmetyki pod tym względem, sama stosuję i polecam, bo też uwielbiam pływać. Udanego wypoczynku! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://hair-shop.pl/pl/blog/tonery-do-wlosow-co-musisz-wiedziec-1643808914.html na temat tonerów do włosów. Między jednym a drugim farbowaniem warto użyć takiego preparatu. Można w ten sposób nie tylko sporo zaoszczędzić, ale również zadbać o swój wygląd. Przemyślcie koniecznie takie rozwiązanie. Prawda jest taka, że wiele osób zapomina o istnieniu tego typu preparatów i to jest błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×