Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
veronika

Mazury zwiedzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Widzę że dużo piszecie o żegludze, ale czy poza tym Mazury skrywają jakieś miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, zwiedzić? Jestem ciekawa waszych doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazury kryją wiele ciekawych atrakcji. Miedzy innymi jeziora, parki, wiele zabytków, kościoły, muzea i wile zabytków. Pięknym miastem jest Elbląg, Olsztyn. Kazdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn kocham, moja małą Amerykę - jak śpiewa Czerwony Tulipan ;)Profesjonalne kursy żeglarskie w Olsztynie organizowane są o każdej porze roku, to ważny punkt dla żeglarzy, nie tylko tych początkujących. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazury są piękne pod każdym względem. Krajobraz, cisza spokój. Jeśli lubisz obserwować zwierzęta to rewelacja. Wile ciekawych miejsc do zwiedzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazury najpiękniej zwiedza się z wody a nie z lądu - po żeglarsku! W końcu Mazury to przede wszsytkim woda! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my byliśmy w Mikołajkach w jeden dzien na wycieczce. przepłynęliśmy statkiem, pospacerowaliśmy. pogody niestety nie bylo. Ładnie, całkiem ladnie. takie drugie morze, masa ludzi i brak miejsca w knajpach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka

Na Mazurach to tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście to uwielbiam Giżycko. Tam jest tak rozbudowana turystyka, baza noclegowa i władze miasta co chwilę organizują jakieś ciekawe atrakcje. Jak ja byłam ostatnio to udało mi się załapać na imprezę ViSA KINO LETNIE, a także inscenizacje w TWIERDZY BOYEN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

Co konkretnie polecacie zwiedzać na Mazurach?

Jakie polecacie noclegi ciekawe - czyli przepiękna agroturystyka, gdzie można obcować ze zwierzętami, zjeść przepyszne śniadanie z produktów regionalnych.

Restauracje z regionalnym jedzeniem!

No i czy ktoś moze robił szkolenia żeglarskie w tej szkole https://otss.pl/ ? Czy warto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podzielić się moją przygodą z wakacji na Mazurach, które spędziłem w hotelu St. Bruno. To idealne miejsce dla wszystkich poszukujących spokoju i relaksu. Wspaniała atmosfera, piękne otoczenie i profesjonalna obsługa sprawiły, że pobyt był niezapomniany. Polecam zajrzeć na ich stronę https://www.hotelstbruno.pl/aktualnosci/zamek-krzyzacki-w-gizycku-dzis-hotel-st-bruno/ , aby dowiedzieć się więcej! Miejsce jest naprawdę wyjątkowe i to pod każdym względem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 499
    Tematów
    5 138
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 085
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Frydolinin
    Najnowszy użytkownik
    Frydolinin
    Rejestracja
×