Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
mary_lee

Cześć!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani forumowicze. plaża, krajobraz, góry, wycieczki uwielbiam to.  To całe moje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochani:) Miło mi , ze z wami jestem. Lubię podróże małe i duże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam Kochani. Miło mi dotrzeć do grona osób tego forum. Cześć wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim:) Będę tu zaglądał od czasu do czasu. Miło mi was poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Tu biwakowy z Poznania ! ;)

Jak ktoś chce zapoznać się z tematem lub po prostu pojechać na ognisko czy na nockę w teren dajcie znać na PW.

Pozdrawiam wszystkich ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem... Zawsze ta piosenka przychodzi mi na myśl w takich tematach ;) Jestem Misia tzn. Michalina z Łodzi. Cześć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ludzie i ludki! Jestem na tym forum nie od dziś, tzn. czytałam je często, ale dopiero dziś się zalogowałam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam! Jestem nowa na tym forum i mam nadzieje, że będzie się nam dobrze pisało. Kocham podróże tak jak i Wy - musimy się dogadać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Po pierwsze - jestem pod ogromnym wrażeniem jak forum jest wykonane. Przemierzając, wydawać by się mogło, nieskończone zakamarki Internetu spotykam mnóstwo forów, które są zrobione na uniwersalnym szablonie, z którym nic nie zrobiono...nawet logo pozostało "phpbb" u góry ;) Tutaj jest inaczej....fajnie się czyta i przegląda!

Do rzeczy. Michał Fratczak po tej stronie - miłośnik podróży i współzałożyciel portalu turystycznego visiton.pl - mam nadzieję na forum znaleźć pomysły lub osoby, które pomogą mi w dalszym rozwoju portalu. Jednym słowem - szukam pomocy :)
Mam mnóstwo pomysłów na dalszy rozwój, aby Turysta dobrze spędzał czas na portalu i po prostu - dobrze się bawił. Niestrudzenie rozwijamy dział 'atrakcje turystyczne" gdzie wrzucamy wszelkiego rodzaju oferty dla turysty - parki rozrywki, pływalnie, aquaparki, muzea, teatry, wynajem sprzętu wodnego i wiele, wiele więcej.
Wpadajcie na VisitON - urlop w Polsce i dajcie znać co myślicie. Będę wdzięczny za każdą pomoc

Zapraszam do współpracy - z turystycznymi pozdrowieniami - Michał Frątczak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podróżuję od jakiegoś czasu po świecie i od niedawna prowadzę bloga. Chętnie z Wami porozmawiam:)

Edytowane przez wst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tym co najbardziej lubię, to przebywać na otwartych przestrzeniach w otoczeniu przyrody, gdzie można poczuć jej przyjemny wpływ na człowieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! Mam na imię Jagoda i pochodzę ze Śląska.

Uwielbiam podróże, zarówno te po Polsce, jak i zagraniczne. Moim ulubionym zakątkiem są wsie w polskich górach i małe, nadmorskie miejscowości :) Kocham Chorwację, szczególnie tę część wyspiarską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 044
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×