Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Nina Kowalska

Afryka - moje marzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite krajobrazy, piękna roślinność, niezwykły świat dzikich zwierząt i ptaków :x Tak bardzo marzy mi się Afryka! Czy ktoś z Was był i podpowie mi jak w ogóle zabrać się do wyjazdu, gdzie szukać i zamawiać hotele, na co się przygotować? Każda pomoc się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak! Mi też się marzy, póki co po cichu, ale mam nadzieję że uda mi się zrealizować ten wyjazd jak najszybciej. Moja znajoma była i wróciła oczarowana:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Afryki trochę bym się obawiała. To bardzo daleki odległy kraj. Myślę, że jeśli chodzi o przygotowania to jest to bardzo ciężkie do realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w Kenii na wyjeździe sponsorowanym przez jeden z koncernów farmaceutycznych. Pięknie, zjawiskowo i zupełnie inaczej niż gdziekolwiek, gdzie dotąd byłem. Najwspanialsze zdjęcia i wspomnienia przywiozłem z wyprawy do Nakuru - widok tysięcy flamingów i pelikanów zapiera dech w piersiach. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że na tego rodzaju "sponsorowanej wycieczce" nie widzi się prawdziwego oblicza zwiedzanych miejsc - chętnie wrócę do Kenii już samodzielnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario, polecam ci odwiedzić Kenię na początku listopada i wybrać się do Mombasu. Okaże się, że Kenia ma też zupełnie inne oblicze – pełne muzyki i tańca bo odbywa się karnawał. Barwna i głośna parada platform i tancerzy z całej Kenii przemierza trasę z Moi Avenue do XVI-wiecznego Fortu Jesus. Wszyscy tańczą, śpiewają i szaleją - wspaniały widok, warto dać się porwać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 509
    Tematów
    5 156
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 091
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Zosia1990
    Najnowszy użytkownik
    Zosia1990
    Rejestracja
×