Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
nasivmasiv

termos najlepszy ze wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz jak juz pisalam wczesniej wybieramy się w Sudety w okolicach luty/marzec a ja jestem osoba poczatkującą postawnowilam dobrze sie wyposazyc w sprzet. Szukam wobec tego dobrego termosu ktory przetrwa kazda minusowa temperature. Polecicie jakas firme i konkretny model?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest kilka dobrych i godnych polecenia modeli termosów, może napisz jaki budżet jesteś wstanie przeznaczyć na jego zakup i wtedy pomożemy, doradzimy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie to samo chciałem polecić, czyli aby w pierwszej kolejności sprzętu i akcesoriów turystycznych szukać w sklepach internetowych gdzie znajdziesz niższe ceny i sam wybór także masz bardzo szeroki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2019 o 18:20, HuskyFarm napisał:

Właśnie to samo chciałem polecić, czyli aby w pierwszej kolejności sprzętu i akcesoriów turystycznych szukać w sklepach internetowych gdzie znajdziesz niższe ceny i sam wybór także masz bardzo szeroki.

Polecam sklep rowertour.com - maja bardzo fajna ofertę produktów outdoorowych. Ja kupiłem w bardzo dobrej cenie naczynia termiczne i termos firmy Camelbak. Trwały sprzęt i co najważniejsze bardzo długo trzymają temperaturę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

309
    Tematów
    1 898
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

232
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Kruger