Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Kasiam

Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzicie sobie z dostępem do internetu za granica. Znacie kartę SimGlob polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim miejscu konkretnie jesteśmy, czasami za granicą bez większego problemu znajdziemy wi-fi, w każdym hotelu czy większym pensjonacie, warto sprawdzić to wcześniej jeszcze przed podróżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to w Unii Europejskiej, wtedy problemu wcale nie ma gdyż jest Roaming taki jak w Polsce. Natomiast gdzieś dalej trzeba radzić sobie kupując lokalny mobilny internet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Internet

Dzień dobry.

Chciałem się podpiąć do tematu i z trochę podobnej beczki. Jaki internet wziąć ze sobą w Polskę do miejscowości, domku, gdzie wiem, że jest problem z internetem, potocznie "trzeba szukać zasięgu". Na dodatek nocleg mielibyśmy w chatce położonej trochę poniżej "linii wsi". Potrzebuję mieć taki internet, żebym mógł trochę popracować, nie miałbym problemu z siecią. Biorę pod uwagę wszystkie możliwe opcje, nawet te drogie.

Za wszelkiego rodzaju pomoc w temacie, z góry dziękuję.

Pozdrawiam!

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Podoba mi się, że obecnie tyle rzeczy dzieje się przez Internet. Pracuję online, realizuję się online, a także inwestuję online i to już od jakiegoś czasu. Przez to, że obserwuję przez Internet giełdę papierów wartosciowych widzę różnice w cenach. Czemu obligacje drożeją? Kiedyś sytuacja finansowa w związku z obligacjami była inna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to samo, sam mam sieć od jednego z popularniejszych operatorów i całe stado problemów z połączeniem. Albo zrywa się sygnał, albo czas przesyłania danych jest zbyt długi, albo całkowicie traci zasięg. Z tym ostatnim mankamentem poradziłem sobie przy pomocy artykułu https://www.nexera.pl/pl/articles/gdzie-ustawic-router-w-domu-aby-zwiekszyc-jego-zasieg-143278951, więc to akurat mogła być moja wina, ze względu na kiepskie położenie routera. Mimo wszystko sama prędkość i stabilność łącza pozostawia wiele do życzenia, bo za pakiet miesięcznie płacę naprawdę niemało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wybór dostawcy internetu, to koniecznie trzeba porównać różne ceny i usługi. Jeśli mieszkasz w Małopolsce, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na https://fiberlink.pl/internet-radiowy/. Firma ta oferuje świetny stosunek jakości do ceny, jeśli chodzi o internet radiowy. Z pewnością warto wziąć ją pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą opcją jest internet mobilny. Takie oferty zapewnia obecnie ponad 30 operatorów - to dziś podstawowe źródło dostępu do sieci. Internet LTE i 5G wykorzystywane są w smartfonach. Coraz częściej jednak internet mobilny używany jest też jako standardowe i podstawowe łącze w domach. W tym kontekście szczególnie ważny jest dobór właściwych ofert wśród setek wariantów proponowanych przez operatorów. Warto sprawdzić je na https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Statystyki forum

    1 503
    Tematów
    5 144
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 088
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    pani_4
    Najnowszy użytkownik
    pani_4
    Rejestracja
×