Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Antonek.W

Noclegi na Mazurach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam! Mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę :) Macie jakieś sprawdzone noclegi na Mazurach? Nie chodzi mi o nie wiadomo jakie luksusy, po prostu żeby było czysto i łazienka w pokoju :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w zeszłym roku pierwszy raz pojechalam na mazury z rodziną. chceiliśmy cudowne wakacje, a dosłownie jedna wielka porażka. Leleszki to była ta wioska a agroturystyka leszkiland czy jakoś tak. po prostu jedna wielka porażka co to było. syf, smród, jedzenie niedobre, zabawki chyba mające 30 lat, wszystko zniszczone, zepsute. marzyliśmy o tym, zeby wrocić do domu. wydaliśmy tam ponad 2000zł bo trzeba było wziąć opcję z wyżywieniem, zero odpoczynku wieczorami dosłownie człowiek marzył by byl dzien. w dzien by minęla kolejna noc. tragedia. do tego zero slonca i descze co chwilę.to były najgorsze wakacje w naszym życiu. nigdy więcej i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam bardzo Ruciane nida ! Atrakcyjne ceny, piękna okolica i czyste jezioro. W sezonie wiele atrakcji turystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Hotel Mazuria w Mrągowie, bardzo dużo atrakcji na terenie ośrodka, wspaniałe miejsce na wypoczynek.

Pozdrawiam G.Z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś Mazury nie, nie nie. Byłam raz i negatywnie się rozczarowalam. Zachwycali się tymi miejscami Warszawiacy, którzy chyba nie mają wokół siebie aż nadto pięknej natury. Ja pochodząc z Wielkopolski mam wrażenie ze to jest na co dzień u mnie. Jechałam tam, bo myślalam, ze to naprawdę będzie wielkie WOW< a nie zrobiło tak naprawdę na mnie żadnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Szukam noclegu na Mazurach gdzie akceptują zwierzęta, dokładnie chodzi mi o dużego psa (40 kg, wysokość do uda, mieszaniec owczarka niemieckiego i labladora). ktoś coś poleca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyszkując w wyszukiwarckach masz opcję z psem, zaznacz to na pewno zobaczysz kilka ciekawych propozycji, gdzie Twój pies będzie mile widziany. Mimo wszystko duże są w tej kwestii ograniczenia. ja mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony rozumiem właścicieli zwierzaków, ze ccą je mieć przy sobie itp... a z drugiej, ja sobie nie wyobrazam zeby mi pies co chwilę gdzieś się pałętał pod nogami. w restauracji mi zwierzęta na przykład przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może Mazurski Raj? To świetny kompleks ze spa. mają prywatną przystań, piaszczystą plażę. Naprawdę super miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam z rodziną na Podlasiu w Kompleksie Hotel;owym Logos w Augustowie, mieście Beaty z Albatrosa :)

Pokoje są czyste i wyposażone we wszystko co potrzebne do pracy czy odpoczynku. Łazienki ładne i czyste.  Miejsce wypadowe na wycieczki, można wybrać się na wycieczkę z pomocą biura podróży znajdującego się w hotelu. Bardzo dobra restauracja z fantastyczną obsługą, dobrym jedzeniem i niskimi cenami. 

Polecam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat jeżeli chodzi o noclegi na Mazurach to moim zdaniem nie powinno być z tym większego problemu, wszystko jest na dobrą sprawę kwestią tego jakiego standardu oczekujesz. Możesz wybrać zarówno opcję namiotu jaki apartamentu blisko jeziora :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dagmara41

Sporo fajnych obiektów jest na mazurach, generalnie jest z czego wybierać. Sama mam swój ulubiony hotel - Zalesie Mazury. Już parę ładnych lat jeżdżę do nich z dzieciakami. Ostatnio wyciągnęłam siostrę ze swoją rodzinką i też zachwalała. Generalnie hotel jest nastawiony na atrakcje i wygody dla gości. Dzieci mają co robić, my możemy odpocząć i zająć się sobą. Ciężko u nich o nude

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

284
    Tematów
    1 811
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

202
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Kamilla36