Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Antonek.W

Noclegi na Mazurach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam! Mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę :) Macie jakieś sprawdzone noclegi na Mazurach? Nie chodzi mi o nie wiadomo jakie luksusy, po prostu żeby było czysto i łazienka w pokoju :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym roku pierwszy raz pojechalam na mazury z rodziną. chceiliśmy cudowne wakacje, a dosłownie jedna wielka porażka. Leleszki to była ta wioska a agroturystyka leszkiland czy jakoś tak. po prostu jedna wielka porażka co to było. syf, smród, jedzenie niedobre, zabawki chyba mające 30 lat, wszystko zniszczone, zepsute. marzyliśmy o tym, zeby wrocić do domu. wydaliśmy tam ponad 2000zł bo trzeba było wziąć opcję z wyżywieniem, zero odpoczynku wieczorami dosłownie człowiek marzył by byl dzien. w dzien by minęla kolejna noc. tragedia. do tego zero slonca i descze co chwilę.to były najgorsze wakacje w naszym życiu. nigdy więcej i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo Ruciane nida ! Atrakcyjne ceny, piękna okolica i czyste jezioro. W sezonie wiele atrakcji turystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Hotel Mazuria w Mrągowie, bardzo dużo atrakcji na terenie ośrodka, wspaniałe miejsce na wypoczynek.

Pozdrawiam G.Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Mazury nie, nie nie. Byłam raz i negatywnie się rozczarowalam. Zachwycali się tymi miejscami Warszawiacy, którzy chyba nie mają wokół siebie aż nadto pięknej natury. Ja pochodząc z Wielkopolski mam wrażenie ze to jest na co dzień u mnie. Jechałam tam, bo myślalam, ze to naprawdę będzie wielkie WOW< a nie zrobiło tak naprawdę na mnie żadnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szukam noclegu na Mazurach gdzie akceptują zwierzęta, dokładnie chodzi mi o dużego psa (40 kg, wysokość do uda, mieszaniec owczarka niemieckiego i labladora). ktoś coś poleca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszkując w wyszukiwarckach masz opcję z psem, zaznacz to na pewno zobaczysz kilka ciekawych propozycji, gdzie Twój pies będzie mile widziany. Mimo wszystko duże są w tej kwestii ograniczenia. ja mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony rozumiem właścicieli zwierzaków, ze ccą je mieć przy sobie itp... a z drugiej, ja sobie nie wyobrazam zeby mi pies co chwilę gdzieś się pałętał pod nogami. w restauracji mi zwierzęta na przykład przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Mazurski Raj? To świetny kompleks ze spa. mają prywatną przystań, piaszczystą plażę. Naprawdę super miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam z rodziną na Podlasiu w Kompleksie Hotel;owym Logos w Augustowie, mieście Beaty z Albatrosa :)

Pokoje są czyste i wyposażone we wszystko co potrzebne do pracy czy odpoczynku. Łazienki ładne i czyste.  Miejsce wypadowe na wycieczki, można wybrać się na wycieczkę z pomocą biura podróży znajdującego się w hotelu. Bardzo dobra restauracja z fantastyczną obsługą, dobrym jedzeniem i niskimi cenami. 

Polecam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżeli chodzi o noclegi na Mazurach to moim zdaniem nie powinno być z tym większego problemu, wszystko jest na dobrą sprawę kwestią tego jakiego standardu oczekujesz. Możesz wybrać zarówno opcję namiotu jaki apartamentu blisko jeziora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara41

Sporo fajnych obiektów jest na mazurach, generalnie jest z czego wybierać. Sama mam swój ulubiony hotel - Zalesie Mazury. Już parę ładnych lat jeżdżę do nich z dzieciakami. Ostatnio wyciągnęłam siostrę ze swoją rodzinką i też zachwalała. Generalnie hotel jest nastawiony na atrakcje i wygody dla gości. Dzieci mają co robić, my możemy odpocząć i zająć się sobą. Ciężko u nich o nude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×