Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
sandra

Gdzie w październiku na urlop?

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje mi się urlop w październiku i tak samo jak ten wakacyjny chcę go super wykorzystać - polećcie jakieś miejsca w Europie, które własnie w tym okresie będą najlepszym wyborem ;) zarówno jeżeli chodzi o pogodę, jak i o zwiedzanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bardzo popularny jest kierunek  Maroko wycieczki organizują różne biura podróży zarówno te duże jak i lokalne. Może pomyśl? Możliwości jest dużo więc na pewno coś znajdziesz. A jak pójdziesz do biura podróży też Ci coś doradzą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku polecam Madere ... o tej porze jest tam genialnie. Każdy znajdzie cos dla siebie. Można plażować, zwiedzać wyspę autem albo iść na szlak - z czystym sumieniem polecam bardzo gorąco. Nie ma możliwości nudzić sie na tej pięknej wyspie, A październik na Maderze jest bardzo ciepły. Jak macie mozliwość to spokojnie 2 tygodnie wybierzcie - niekoniecznie all-inclusive bo jedzenie lokalne baja genialne. Ja stawiam na knajpki lokalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej polećcie proszę fajne kierunki zagraniczne na wakacje. Planuję pod koniec lipca wyjazd dla 2 osób Hiszpania, Grecja...

Może macie sprawdzone miejsca. Generalnie top 1 to Grecja, wszystkie biura polecają ale jak czytałam opinie to często są bardzo średnie.

Poza tym szukam jakiegoś miłego miejsca na weekend czerwcowy:)

https://hanzapalac.pl/177/b,29/blog/weekend_w_spa_dla_dwojga_-_ile_kosztuje_praktycznie_informacje

Zastanawiamy się nad spędzeniem kilku dni w tym hotelu w Borach Tucholskich. Czy ktoś był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto latam na wakacje. W tym roku udało mi sie jeszcze wybrać do Holandii w lutym i dobrze się złozyło bo praktycznie od razu po powrocie wprowadzono lock down. Chciałbym jednak wybrać się gdzieś w przyszłym roku. Mieliśmy plany wybrać się w tym roku do kilku miejsc, ale nie wyszło.

W przyszłym roku mam ochotę na

kajaki morskie w Chorwacji

no i rafting w Austrii

Planujemy wyjazd z M Canoe https://www.m-canoe.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że była na krótkim urlopie nad naszym polskim morzem właśnie jesienią. Pokazał mi zdjęcia z tego wyjazdu i muszę Wam powiedzieć, że na prawdę warto szukać takich miejsc. Ona, szukając miejsca na wypoczynek, zasugerowała się tym artykułem 

https://veturo.pl/najpiekniejsze-miejsca-na-polwyspie-helskim-ktore-musisz-odwiedzic/

Moim zdaniem jest tam po prostu pięknie i okazuje się, że nad morze nie zawsze trzeba jechać w wakacje, w środku sezonu letniego

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×