Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Sonic

Najlepsze oferty Last Minute

Rekomendowane odpowiedzi

Od lat poluje na takie okazje, jednak ciągle nie jestem w stanie wybrać najlepszego biura z najlepszymi ofertami Last Minute. Co polecacie? Gdzie warto czaić się na najlepsze okazje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy udało mi się znaleźć fajne oferty z Tui - byłam w Egipcie, Turcji i na Wyspach Kanaryjskich, a najwięcej płaciłam 2900 za osobę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Jeśli lasy minute to tylko z wakacje.pl już dwa razy skorzystałam i będę korzystać wciąż bo maja świetne oferty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie układam last minute sama - szukam taniego lotu (sprawdźcie - powstał o tym fajny watek na tym forum!) i taniego nocowania i wychodzi taniej niż najtańsze last minute. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak biuro z najlepszymi ofertami - raz jedno ma lepszą ofertę, raz inne - to jak z szukaniem indywidualmym, raz trafiasz, raz nie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Kolega wyżej ma rację - trzeba rzucać aby trafić! Ja kupiłem ostatnio super lasta z wyszukiwarki wakacje.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjnipiraci.pl, tui.pl , itaka.pl . Warto też pójść do stacjonarnego biura podróży, być może mają przygotowane jakieś oferty, których jeszcze nie udostępnili na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcą. Stacjonarne biura podróży posiadają w ofercie ciekawe wycieczki i mogą skomponować coś specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chociaż kiedyś zdarzało mi się szukać ofert w necie no to jednak musze przyznać że w te wakacje trafiłem lepsze i ciekawsze last minute w Aga Travel z Bielska- Białej przy Cechowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All inclusive właściwie nie wychodzi drogo jak przeliczysz samą wodę i picie w dużych upałach + lekkie drinki przy barze wieczorkiem w trakcie animacji hotelowych itp za które musiałabyś płacić w euro, do tego wiele z nich ma fajne drugie śniadania itp

Jeśli szukacie egzotycznych kierunków wakacyjnych, polecam wybranie się na wycieczke z tym biurem:

https://relaksmisja.com/kraje/tajlandia/

Organizują wyjazdy do Tajlandii Indonezji, na Malediwy  :)

Indonezja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 462
    Tematów
    5 045
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×