Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
visiton

Poszukuję / zapraszam do współpracy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem tu nowy i od razu chciałem się przedstawić i zabrać do działania :)

Tytułem wstępu, cieszę się, że wciąż w Internecie istnieją aktywne fora turystyczne. Grupy na Facebooku to tragedia...

Zanim coś dalej powiem, to nie, nie chcę niczego sprzedawać ;-)

Reprezentuję portal turystyczny VisitON.pl https://visiton.pl i w przeciwieństwie do większości "podobnych" stron, nie gromadzimy tylko ofert noclegowych - mamy dział "atrakcje turystyczne" żeby osoby podróżujące mogły w pełni zaplanować swój wyjazd. W ów dziale chcemy również móc prezentować oferty czarteru jachtów, oferty przystani, oferty wynajmu sprzętu wodnego.parki rozrywki, aquaparki, miejsca kultury, miejsca historyczne. Mówiąc w skrocie - wszystko to co ma wartość dla turysty.

Jeśli więc są tutaj osoby odpowiedzialne za któreś z powyższych - chciałbym serdecznie zachęcić do współpracy i poświęcenia 10 minut na uzupełnienie takiej prezentacji w portalu. Nie pobieramy żadnych opłat tytułem takiej prezentacji i nie mamy ukrytych haczyków w stylu "pierwszy miesiąc gratis a potem płać".

Obecnie działamy tylko w obrębie ofert na Polskę.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania / sugestie mailowo lub tutaj :)
Pozdrowienia z Mazur

Michał Frątczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się Polskie Booking.com no ale to trochę kasy by pożarło. Booking ma strasznie wysokie prowizje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to jest cel, który może kiedyś zrealizujemy jak się nieco powiększymy :) Nie podejmowałem tego tematu gdy Visiton.pl powstawał bo uznałem, że portali gdzie płaci się prowizje jest całe mnóstwo w tej chwili i to mogłaby być trochę walka z wiatrakami. Nie wiem czy słusznie... 

Obecnie skupiliśmy się wokół rozwoju poszczególnych gałęzi turystyki - stąd właśnie mój post. MOŻE za jakiś czas podziałamy coś z pakietami (żeby można je było rezerwować) jednak czas pokaże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejour

Witam forumowiczów:) 

Też jestem tutaj nowy:) Reprezentuję serwis http://sejour.pl (w trakcie prac -więc proszę o wyrozumiałość:)) który oprócz bazy noclegowej będzie prezentował miejsca warte odwiedzenia w naszym pięknym kraju:) Wszystko będzie opierało się nie tylko na prezentacji obiektów oferujących nocleg z danego regionu, gdzie można odpocząć. Skupiamy się przede wszystkim na odwiedzeniu atrakcji które w tych miejscach można znaleźć i "paść" ze zmęczenia:) Zapraszam więc serdecznie wszystkich właścicieli obiektów noclegowych i osób ceniących turystykę w Polsce nie tylko za "zzzz..." :) do dodawania swoich ofert i miejsc wartych odwiedzenia. Wszystkie sugestie co zmienić i poprawić oczywiście mile widziane:) Jeden wymóg - rejestracja, żeby nie wyrzucać śmieci:)

Pozdrawiam,

Piotr Dziekański   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×