Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Sonic

Noclegi w Australii

Rekomendowane odpowiedzi

Australia marzy mi się odkąd pamiętam! Nadszedł Nowy Rok więc w końcu postanowiłem się za spełnienie marzenia zabrać, stąd moje pytanie. Polecacie jakieś sprawdzone miejsca (hostele, hotele, kwatery) w których nie drogo zakwateruję się na kilka dni. Zaznaczam, że chcę zrobić sobie objazdówkę, więc przyda się kilka miejsc w największych miastach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto wybrać wychodnie wybrzeże Australii. Nigdy nie byłam ale koleżanka była i była bardzo zadowolona. Zwiedziła Sydney, Canberra, Brisbane i wiele innych. Jeśli chodzi o  noclegi to myślę, że warto wcześniej coś znleść aby  na miejscu nie pojawił sie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Karola7 napisał:

Może warto wybrać wychodnie wybrzeże Australii. Nigdy nie byłam ale koleżanka była i była bardzo zadowolona. Zwiedziła Sydney, Canberra, Brisbane i wiele innych. Jeśli chodzi o  noclegi to myślę, że warto wcześniej coś znleść aby  na miejscu nie pojawił sie problem.

Dzięki! Już zaczynam się rozglądać dlatego pytam wcześniej ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sonic, koniecznie daj tu znać, jaki plan podróży opracowałeś - to może ułatwić planowanie innym podróżnikom. Ja osobiście zwiedziłem tylko Sydney i co prawda byłem na prawdę zachwycony, ale to jednak wielkie miasto więc pewnie jeszcze wrócę, by obejrzeć te bardziej dziką stronę Australii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek

Australia rewelacja. Piękny kraj. Super miejsce. Mnóstwo zwiedzania. Wspaniałe wspomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Sydney, Melbourne, Brisbane i to są miejsca do których po prostu trzeba pojechać, byłem zachwycony i na pewno będę wracał. Z noclegami niestety nie pomogę, bo to były odwiedziny u znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać w bazie couchsurfingowej - wpisałem z ciekawości i widzę sporo opcji i to za darmo! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w zeszłym roku! Warto postudiować stronę internetową www.wickedcampers.com.au i tam znaleźć hostel lub kemping. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mary_lee napisał:

Byliśmy w zeszłym roku! Warto postudiować stronę internetową www.wickedcampers.com.au i tam znaleźć hostel lub kemping. 

Na wickedcampers to chyba miejsca dla kamperów? Nie jestem pewnien.... Nocleg w hostelu w dużym mieście (Cairns, Sydney) to wydatek około 30–50 dol. (sale wieloosobowe), 80–120 dol. (za dwójkę) - sprawdzałem niedawno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak naprawdę zależy od każdego z nas gdzie chce spać i czego szuka. Wyboru jest wiele tylko trzeba umieć znaleźć coś odpowiedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba Australia , ale naoglądałem się za dużo filmików ze zwierzętami tam żyjącymi ( pająk w toalecie, wąż w bucie i rekiny ) Czy Wy też tak mieliście ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×