Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
patka

Atrakcje dla dzieci na Mazowszu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem szczęśliwą mamuśką, której już skończyły się pomysły na atrakcje dla dzieciaków :S dlatego zwracam się z błaganiem o pomoc do Was! Gdzie fajnie zabrać dzieciaki, żeby się nie nudziły, czegoś nauczyły i miały co wspominać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to wyprawa na cieplejsze dni, ale przyda się na przyszłość :) Moje dzieci były zachwycone wycieczką do Czarodziejskiej Doliny - wróżki, czarodzieje, rycerze, smoki i wiele atrakcji przygotowanych dla najmłodszych. Miałam ich z głowy cały dzień :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może warto odwiedzić jakieś gospodarstwo agroturystyczne . Znajomi mają 5 dzieci i zawsze wybierają takie miejsca. Ostatnio odwiedzili Dolinę Bobrów na Mazowszu. Byli zadowoleni z klimatu i atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy nie bylam w Warszawie i właśnie w tym roku planuje zorganizować wycieczkę do stolicy. mam 3 letnie dziecko wiec muszę polączyć zwiedzanie z przyjemnościami dla najmlodszej. może też mi coś polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ivo

Myslę, ze trzyletnie dziecko najlepiej czuje sie tam gdzie wesoło i kolorowo. Może jakaś Kinder planeta albo plac zabaw dla dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Natalia, może to wydawać się banalne, ale moją córcię zachwyca co roku - właśnie jest sezon na iluminacje w Warszawie - warto wybrać się z maluchami na wieczorny spacerek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że takie place zabaw to my mamy tu na miejscu w Poznaniu. co weekend zazwyczaj odwiedza jakiś kinder park. wolalabym pokazać jej tam coś, czego jeszcze nie widziala. Czasami w niektórych miejscowościach są np fajne muzea ale z ciekawymi rzeczami, nie takie nudne, że nas rodziców wykonczyć może tego typu chodzenie. w Gdańsku chyba mają taki ,,duży dom" pełen atrakcji, robienie doświadczeń, różnego rodzaju eksperymentów. a czy w Warszawie czegoś takiego nie ma może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam rodzinny wypad na termy w Uniejowie, maluchy miały wielką radochę z tego wyjazdu. Ceny jeśli chodzi o atrakcje uważam że są w miarę ok, ale żeby spędzić tam weekend trzeba wydać trochę gotówki :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Statystyki forum

84
    Tematów
    733
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

73
    Użytkowników
    4
    Najwięcej online
    ZalewskiG
    Najnowszy użytkownik