Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
patka

Atrakcje dla dzieci na Mazowszu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem szczęśliwą mamuśką, której już skończyły się pomysły na atrakcje dla dzieciaków :S dlatego zwracam się z błaganiem o pomoc do Was! Gdzie fajnie zabrać dzieciaki, żeby się nie nudziły, czegoś nauczyły i miały co wspominać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to wyprawa na cieplejsze dni, ale przyda się na przyszłość :) Moje dzieci były zachwycone wycieczką do Czarodziejskiej Doliny - wróżki, czarodzieje, rycerze, smoki i wiele atrakcji przygotowanych dla najmłodszych. Miałam ich z głowy cały dzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto odwiedzić jakieś gospodarstwo agroturystyczne . Znajomi mają 5 dzieci i zawsze wybierają takie miejsca. Ostatnio odwiedzili Dolinę Bobrów na Mazowszu. Byli zadowoleni z klimatu i atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie bylam w Warszawie i właśnie w tym roku planuje zorganizować wycieczkę do stolicy. mam 3 letnie dziecko wiec muszę polączyć zwiedzanie z przyjemnościami dla najmlodszej. może też mi coś polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo

Myslę, ze trzyletnie dziecko najlepiej czuje sie tam gdzie wesoło i kolorowo. Może jakaś Kinder planeta albo plac zabaw dla dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natalia, może to wydawać się banalne, ale moją córcię zachwyca co roku - właśnie jest sezon na iluminacje w Warszawie - warto wybrać się z maluchami na wieczorny spacerek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że takie place zabaw to my mamy tu na miejscu w Poznaniu. co weekend zazwyczaj odwiedza jakiś kinder park. wolalabym pokazać jej tam coś, czego jeszcze nie widziala. Czasami w niektórych miejscowościach są np fajne muzea ale z ciekawymi rzeczami, nie takie nudne, że nas rodziców wykonczyć może tego typu chodzenie. w Gdańsku chyba mają taki ,,duży dom" pełen atrakcji, robienie doświadczeń, różnego rodzaju eksperymentów. a czy w Warszawie czegoś takiego nie ma może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam rodzinny wypad na termy w Uniejowie, maluchy miały wielką radochę z tego wyjazdu. Ceny jeśli chodzi o atrakcje uważam że są w miarę ok, ale żeby spędzić tam weekend trzeba wydać trochę gotówki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Uniejów, wraz z rodziną spędziliśmy tam miło czas.

Pozdrawiam G.Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniejów jest super ! Dzieciaki wróciły bardzo zadowolone i szczęśliwe, dla dorosłych też fajne atrakcje, można wypocząć i spędzić miło czas z rodziną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byliśmy w Uniejowie, choć powiem Wam tak, uniejów i termy to takie jedne  zwiększych miejsc, jeśli chodzi o baseny. Ale ostatnio byłam z mężem, corką i bratem w Redzie, w tym aquaparku i tam też mega miejsce, chyba bardziej mi się podobało, niż w Poznaniu, bo tak bardziej przytulnie. DO tego byliśmy wieczorem, więc światełka wszystko robiło niezłe wrażenia. To, co bardzo mi odpowiadało, to przede wszystkim fajnie wydzielone miejsce dla dzieci ze statkiem. W Poznaniu statek też stoi, ale jest głęboko. Zawsze jak z dzieckiem idę na basen, w więskzości wszędzie muszę je nosić, nigdzie nie ma takiego, gdzie 3 latka może sobie iść w wodzie. w Poznaniu delikatny mały basenik jest na początku ale to dla takich naprawdę super maluszków. A w Redzie maluda sama chodzila w wodzie z plywaczkami, plywała, zjeżdżała ze zjeżdzalni do wody. rewelacyjne miejsce. Reda dla mnie numer jeden w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo różnych atrakcji dla dzieci jest w Warszawie. Bardzo polecam wybrać się tam z dziećmi i pokazać im naszą stolicę i zabytki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie bylismy jeszcze w Warszawie, a z powodu braku funduszy w tamtym roku nie bylismy nigdzie tak naprawdę na wakacjach. Chętnie bym pojechała do Warszawy lub gdzie indziej.
https://terazgabin.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/55536_aktywna-zima-w-miescie-jak-spedzic-ferie-zimowe-z-dziecmi.html

Szczególnie, ze z tego co czytam to sporo tam ciekawych zajęć na ferie zimowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 044
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×