Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
andziaczek

Buty do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczął się sezon, więc i ja postanowiłam wziąć się za siebie. Szukam dobrych, wygodnych i lekkich butów do biegania. Jakie możecie mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kupowałam w Decathlonie, mam już 2 rok i nadal świetnie się trzymają - może tam poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom bardzo dobre buty do biegania proponuje lidl - jeżeli komuś nie zależy na marce, a na dobrym obuwiu, które nie zniszczy się szybko, a jeszcze będzie tanie to zdecydowanie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre buty do biegania muszą charakteryzować się odpowiednim wykonaniem, które zapewni komfort i bezpieczeństwo w trakcie treningów. Nie dla każdego te same buty będą dobre, U mnie od kilku sezonów królują Asicsy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się! Zanim nie przymierzysz to tak naprawdę się nie dowiesz czy to buty dla Ciebie. Jeżeli chodzi o mnie to przede wszystkim muszą być lekkie, przepuszczać powietrze i muszą mieć miękką podeszwę. Rok temu kupiłam buty adidasa z wyprzedaży, które spełniają wszystkie te kryteria, a dałam za nie nie więcej niż 130zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprecyzuj do jakiej kwoty butów do biegania szukasz i dopiero wtedy będzie można pomóc, doradzić na forum. Poza tym teraz w sklepach internetowych znajdziesz szereg ciekawych promocji i rabatów, wart tam poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty do biegania powinny mieć elastyczną i miękką podeszwę, która będzie amortyzowała wibracje z podłoża. Takie obuwie pozwoli zaoszczędzić sobie bólu kostek i kolan. Myślę, że marka nie ma do końca takie znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×