Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Nina Kowalska

Na narty w Polskie góry

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie interesuje wspinaczka. Co jeszcze potrzebne na start? Kliknij tutaj - które rzeczy obowiązkowo trzeba mieć, a bez jakich można się obyć? Macie jakieś doświadczenia, podpowiedzi, sugestie? Mnóstwo tego, ale co jest w rzeczywistości potrzebne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zima się dopiero rozkręca więc narty w Polsce to też bardzo fajny pomysł, szczególnie z dziećmi. My w tym roku wysyłamy nasze dzieci na obóz narciarski do Ustronia , który znajdziecie tutaj 

https://www.kompas.pl/zima/narty-w-polsce 

Dzieci będą szalały na wyciągach Mała Palenica oraz na popularnej Czantorii a na jeden dzień wyskoczą nawet do znanej każdemu Wisły . Bardzo polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zbliża sie sezon, pewnie gdzieś wyjdziemy ale jeszcze nie wiem gdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnych miejsc na narty nawet w Polsce teraz nie brakuje. My się wybieram w tym roku znowu do Zieleńca, tylko muszę zamówić jeszcze narty dla dziecka. Pewnie zamówię je w tym https://skiteam.pl/1102-narty-zjazdowe-dzieciece sklepie  bo słyszałem o nim dobre opinie

Edytowane przez kropek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad zakupem nowych nart na nadchodzący sezon i przeglądałem ofertę na stronie https://sklep.majestyskis.pl/narty/ Czy ktoś z Was miał doświadczenia z zakupami nart w tym sklepie? Jak oceniacie jakość ich produktów i obsługę klienta? Będę wdzięczny za wszelkie opinie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie! Jestem na etapie poszukiwania idealnej kurtka snowboardowa damska dla siebie i chciałabym poznać wasze opinie i doświadczenia. Zależy mi na kurtce, która jest lekka, ale jednocześnie wytrzymała i dobrze izoluje ciepło. Czy ktoś może polecić mi kurtki snowboardowe damskie, które spełniają te kryteria? Chętnie wysłucham waszych opinii i sugestii!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Krynica?

Byłam kilka razy i polecam. Fajne widoki i różne trasy dopasowane do każdego poziomu zaawansowania :)

Warto przed wyjazdem pomyśleć czy sprzęt narciarski jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi