Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Olka

Wakacyjne plany 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Wakacje tuż tuż, a pewnie nie wszyscy macie konkretne plany. Może stworzymy taki wątek, w którym będziemy dzielić się pomysłami i inspirować innych? Sama przyznam, że jedyne plany jakie mam to dopiero we wrześniu, a nie chcę przeleżeć 2 miesięcy brzuchem do góry :P

Jak u Was? Wakacyjne podróże już zaplanowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaplanowane! Wybieramy się w 10 osób do Alicante - znaleźliśmy uroczy domek z przepięknym widokiem na AirBnb, bilety na lotnisko w Valencii kupiliśmy już zimą przez co wyszło naprawdę tanio i teraz tylko odliczam dni do naszego 2 tygodniowego wypoczynku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam jeszcze na jakieś oferty last minute, żeby wykorzystać wakacje na maksa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na lato: lipiec nad polskim morzem (sopot) , sierpień na Mazurach, wrzesień szybki city break Paryż. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W lipcu lecimy z chłopakiem na Teneryfę - mamy już sprawdzone miejsce, do którego kolejny raz wracamy. Sierpień niestety jestem zmuszona przesiedzieć w domu, ale za to odbiję sobie we wrześniu nad polskim morzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku ruszam do Iranu na 14 dni. Wybieram się tam w sierpniu z Wytwórnią Wypraw, która odkryje przede mną urokliwe miejsca tego kraju. Jest to kolejna moja wyprawa z tym warszawskim biurem podroży, które całkowicie organizuje ten wyjazd łącznie z zaplanowaniem noclegów, wyżywienia jak i pilota wycieczki. Dzięki nim pozostaje mi się tylko spakować i świetnie się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji przedwiośnia i dość jeszcze niepewnej pogody, warto wybrać się w miasto - szczególnie do Warszawy, gdzie jest mnóstwo atrakcji akurat na tę porę roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

290
    Tematów
    2 098
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

211
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Madulina