Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
mareknaka

wyspy tajlandii

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu wybieram sie do Tajlandii na 2,5 tygodnia. Jade tam po raz pierwszy. Chcialbym poznac Wasze opinie na temat wysp z najpiekniejszymi krajobrazami, na ktorych mozna zrobic ciekawe zdjecia. Rozmyslam nad Koh Chang i Phi Phi Islands. 

Z gory serdecznie Wam dziekuje za wszelkie sugestie i tipsy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Koh Phangan to podobno jedno z najpiękniejszych miejsc w Azji Południowo-Wschodniej do uprawiania snorkelingu, ponadto jest świetną bazą wypadową do popularnych miejsc nurkowych. MOi rodzice nurkują i marzy im się podróż właśnie na tę wyspę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiedziłam większość wysp Tajlandii dosyć dokładnie i Koh LIpe to jest moja ulubiona wyspa. Przepiękna woda biały piasek przemili ludzie, pamiętam tę wyspę jeszcze sprzed kilku lat, bardzo się zmieniła, jest coraz więcej turystów, ale wciąż warto ją zobaczyć. @mareknaka mogę pomóc w planowaniu zwiedzania - pisz na priv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój narzeczony bardzo chce wybrać się do Tajlandii. Wiele rzeczy mnie przeraża, włącznie z podróżą samolotem.. Czy długo tam się leci? Boję się także tego, że mój wrażliwy żołądek nie przeżyje tam nawet dwóch dni. Co można tam zjeść dla fusytów? Z drugiej strony, kiedy przeglądam fotorelacje z podróży po Tajlandii innych forumowiczów to jestem zachwycona widokami. Chciałabym przeżyć chociaż raz w życiu taką przygodę. Pytać tutaj czy warto byłoby absolutnie zbędne bo myślę, że każdy z Was tutaj chętnie by tam wrócił.. Jak zorganizować wycieczkę? Przez biuro podróży? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×